Пішли вже в далеке минуле часи, коли господаркам на кухні доводилося годинами крутити ручку м'ясорубки, щоб порадувати своїх рідних і близьких домашніми котлетками або смачним супчиком з фрикадельками. І сьогодні, на зміну чавунним "монстрам" прийшли сучасні електричні м'ясорубки, які здатні за пару хвилин перетворити навіть саме жилаве м'ясо у фарш. І, сьогодні ми поговоримо про те, як вибрати м'ясорубку правильно, щоб вона задовольняла всім Вашим запитам.

М'ясорубка електрична. Робимо правильний вибір.

Якщо Ви часто готуєте страви з фаршу, то хороша м'ясорубка на кухні Вам просто необхідна. Адже всім відомо, що страви, приготовані з домашнього фаршу, набагато соковитіше і смачніше.

Тут є кілька простих правил. Почнемо з класики. Класичні моделі відповідають принципу "один прилад - одна функція". Такі моделі вміють робити тільки фарш. Крім штовхача, дисків для великої та дрібної м'яса, в комплект поставки може входити ще й насадка для приготування домашніх ковбасок. Ціна таких приладів на сьогоднішній день починається від 2500 рублів.

Універсальні моделі набагато функціональніша, але відповідно і їх ціна вже вище - від 3000 до 11000 рублів. Такі м'ясорубки це майже кухонні комбайни. У комплект поставки у таких моделей входять окрім дисків для фаршу ще три або чотири барабана-шинкування. Вони можуть багато чого - і овочі для салату наріжуть кубиками, і сік вичавлять, і печиво сформуйте і навіть можуть нарізати локшину.


Потужність у таких агрегатів теж не маленька і становить 2000-2200 Вт Їх продуктивність вражає - три кілограми фаршу в хвилину! Але тут є один момент, на який потрібно звернути увагу при покупці. Така максимальна потужність пристрою, яка досяжна лише при роботі із заблокованим мотором, а номінальна, при роботі в нормальному режимі завжди нижчий і становить приблизно 800 Вт Тому немає ніякої необхідності переплачувати за новітню модель тільки тому, що у неї більш висока потужність.

Сьогодні виробники все частіше постачають м'ясорубки такою корисною функцією, як "реверс", яка включається окремою кнопкою. Шнек (стрижень з гвинтовою гранню), при включенні даної функції, починає крутитися в зворотному напрямку, звільняючи, таким чином, від намотаних жилок і неперемолотого м'яса. Завдяки цьому господині немає необхідності переривати роботу і чистити м'ясорубку.

Також у багатьох моделей передбачений надійний замок-фіксатор горловини і захист від перевантажень мотора.

При покупці, варто звернути увагу на такі, здавалося б, дрібниці, як продумане розташування кнопок управління, довжина мережевого шнура і наявність прогумованих ніжок.

І на завершення статті відео по темі - як вибрати м'ясорубку: