Здравствуйте! Шановні читачі нашого сайту корисних порад, на сервісі Feedburner від компанії Google стався якийсь збій, в результаті якого число наших передплатників зменшилася з 74-х до 3-х !!! Це означає, що майже всі передплатники нашого сайту не зможуть отримувати статті сайту до себе на пошту. Тому в мене переконливе прохання до Вас, шановні передплатники, Підпишіть ЩЕ РАЗ для того, щоб Ви змогли отримувати нові статті собі на пошту, дуже сподіваюся, що Ви це зробите.

А тепер до нашої сьогоднішньої теми. Я думаю, вона на даний момент буде досить актуальна, оскільки наближається жіноче свято, і питання збереження букета від коханої людини буде дуже актуальне. Ось саме це ми сьогодні з Вами і обговоримо.

Як зберегти квіти свіжими довше?

Всі ми знаємо, що вода у квітковій вазі досить швидко стає тухлою і каламутною і при цьому скло у вази швидко тьмяніє.


Чи можна цього уникнути і зберегти свіжість води і тим самим зберегти і свіжість квітів? Звичайно можна. І так, щоб цього не допустити і квіти залишилися свіжими, при наповненні вази водою, додайте у воду одну чайну ложку відбілювача. Після цієї процедури, вода у вазі буде прозорою приблизно тиждень і квіти, таким чином, простоять набагато довше. Також буде ефективним для цієї мети картоплю, порізану на дрібні шматочки і кинутий у воду.

Ось таке вирішення проблеми цієї проблеми. Ще раз прошу Вас підписатися ще раз, для отримання нових статей сайту до себе на пошту і приношу Вам свої вибачення за такий збій.

І по нашому доброму звичаєм подивіться ще й відео по темі - Як зберегти квіти довше в домашніх умовах?