Я думаю, така тема цілком звучить по-весняному. Сьогодні у нас перше березня, ось нарешті, багато з нас дочекалися весни, тепер залишилося дочекатися справжнього тепла. Що ж стосується млинцевій теми, то чому це багато в чому весняна тема? Та тому що, навесні або ж наприкінці календарної зими всі ми святкуємо Масляну, а що таке Масляна без смачних, соковитих млинчиків, я думаю, ніхто не уявляє, так що, я думаю актуальність теми на обличчя. Раніше, в одному з наших корисних порад ми вже писали про те, яким чином можна зробити, щоб млинець не пригорали. Раджу Вам почитати цю статтю, якщо Вас турбує ця проблема. А тепер поговоримо про головне, а саме:

Як приготувати млинці? Корисні поради господиням.

Багато хто з нас люблять готувати млинці і млинчики з різними начинками або без них. Найпоширеніші і улюблені це млинці з сиром, м'ясною начинкою (про те, яким чином можна приготувати соковите м'ясо можете почитати тут), ікрою (ой, вкуснотища !!!), а також з джемом, сметаною або медом (не знаєте де і яким чином зберігати мед, почитайте про це тут).

І так, які ж тут є секрети?

  • У тісто для млинців потрібно обов'язково влити одну або дві столові ложки рослинної олії, тоді Вам не доведеться кожного разу змащувати сковорідку маслом.
  • Тісто для млинців довго збивати не потрібно, інакше воно у Вас вийде тягучим.
  • Для того, щоб вийшли мереживні млинці, в тісто радимо додавати збиті на піну білки, при цьому потрібно швидко перемішувати тісто.
  • Перевертати млинці потрібно, як тільки їх краю підсохли, інакше млинці будуть сухими, ламкими і багато втратять у своїх смакових якостях.
  • Якщо млинці погано перевертаються і рвуться при цьому, то це означає , що в тесті, приготовленому Вами, не вистачає борошна.

Ну і щоб Вам далеко не ходити в пошуках рецепта пропонуємо вашій увазі простий відео рецепт млинців та ще й фаршированих сиром.


Дивимося і втілюємо в життя! Удачі Вам на кухні і приємного апетиту!