Скло душової кабіни вкрилися нальотом? А це трапляється практично у всіх, якщо стекла кожен раз після прийому душу, відразу ж не витирати насухо. Якщо у Вас поки немає цього дива інженерної думки, і Ви тільки замислюєтеся, яку кабіну собі придбати, то радимо Вам прочитати нашу більш ранню статтю. Прочитавши її, Ви зрозумієте, на що необхідно звернути увагу в першу чергу, і чим відрізняються різні різновиди цього пристосування для прийому душу. Ну, а тим, у кого душова кабіна вже встановлена у ванній кімнаті і у кого, не дивлячись на всі залицяння за нею, з'явився негарний наліт на її стеклах і адресований наш черговий корисну пораду.

Чим відмити душову кабіну, якщо її скла вкрилися нальотом від води?

Іноді в деяких випадках хімія не допомагає, а якщо і допомагає, то, як правило, дорогі препарати. Але ми-то з Вами звикли обходитися без них. Адже так? Що ж можна зробити в цьому випадку?

Душові кабіни чудово очищає лимонна кислота.


Така ж універсальна річ, як і питна сода. Допомагає в багатьох випадках. І так, готуємо наш очищуючий склад, щоб відмити скла душової кабіни: на склянку води (краще гарячою, щоб лимонка пошвидше розчинилася) беремо приблизно двадцять грам лимонної кислоти. Потім наливаємо отриманий розчин в пульверизатор і з його допомогою кропимо стінки душової кабіни. Витримуємо десять хвилин. Всі "від'їлися"! Єдиний мінус при такому методі це досить їдкий запах, але все-таки радує, що він нешкідливий. На відміну від тих хімічних запахів, які дають побутові миючі засоби.

Тепер Ви знаєте як це зробити без застосування хімії. І ще, плита дуже добре відмивається за аналогічним методом, за допомогою все тієї ж лимонної кислоти.

Для Вас ще й відео по цій же темі. Тут Вам пропонують альтернативний метод, але вже з використанням миючого засобу.