Франція. Країна любові, жаркого сонця і ігристого вина. Тут все легко і просто, тут живуть щасливі люди, які насолоджуються кожною хвилиною буття, тут народжуються геніальні чоловіки і прекрасні жінки.


Найвідоміші актриси і світські левиці, топ-моделі і співачки, успішні бізнес-вумен і політики - жінки Франції розумні, чарівні і .. стрункі. У чому ж секрет стрункості і краси французьких жінок? Звичайно, чималу роль тут відіграє особливе ставлення до життя, гармонія розуму, тіла і душі. Однак є й маленька таємниця, яка полягає в особливому підході до системи щоденного харчування - французька дієта.

Маленькі секрети краси

Їжа - це одне з життєвих задоволень, що стало основним принципом французької дієти. Принцип цей досить простий і складається в створенні здорового ставлення до прийняття їжі. При цьому на французькій дієті абсолютно не потрібно обмежувати себе в жирах, білках або вуглеводах, нескінченно рахувати калорії або переводити свій організм жорстокими голодуванням. Французи ретельно стежать за тим, що їдять. Продукти французької дієти повинні бути не тільки свіжими, але й екологічно чистими - ніяких консервантів, харчових добавок, барвників або загусників. При цьому порції у Франції значно менше, ніж наприклад, у США чи Німеччині. Маленький штрих цієї системи харчування - французи не відволікаються під час їжі, не читають газету і не дивляться телевізор. Отримання задоволення від кожного шматочка їжі, насолода ароматом, що походить від найсвіжіших продуктів і чудове оформлення навіть самого простого блюда - ще один секрет французької дієти і стрункості француженок. Крім того, національною особливістю є постійне споживання якісної питної води.

Французька дієта: стрункість, і ще раз стрункість

Суть французької дієти - зниження загальної кількості калорій, прийнятих за день, до 1500. Однак це не означає, що знову доведеться брати в руки таблицю калорійності продуктів і не розлучатися з нею цілих 14 днів. Організм самостійно почне забирати необхідні жири з клітинних запасів організму, за рахунок чого на французькій дієті і досягається значна втрата ваги і обсягів. Вага "випаровується" досить швидко - чітко дотримуючись усіх правил та основи дієти, цілком можливо "полегшити" своє тіло на 8-10 кг всього за пару тижнів. Величезний плюс цієї програми для схуднення - простота споживаних для її виконання страв. Меню французької дієти включає відварені або сирі продукти, що позбавляє від цілодобового проведення часу біля плити. Та й зайвий жирок, згідно з твердженнями професійних дієтологів, зникає саме з тих місць, яким сама природа подарувала початкову стрункість (талія, стегна, живіт, плечі і руки).

Французька дієта дозволяє вживання пісних (маложирних) сортів риби і м'яса, овочів, яєць і кефіру.


Дозволені фрукти, сухарики (з темного хліба), кава (мелений), чай і сир. До категорично забороненим французької дієтою продуктів відносяться фруктові соки, сіль, кондитерські вироби, розсоли, хліб, алкоголь, борошняне і цукор. Під час французької дієти пити дозволяється тільки мінеральну і кип'ячену воду. Повторювати дієту дозволяється 1 раз на півроку. Будь-які самостійно вносяться до меню зміни неприпустимі - весь ефект цієї дієти грунтується на сталості та послідовності.

Французька дієта: меню

День № 1. Чорна кава (сніданок), 2 варені яйця з листовим салатом і помідором (обід), невеликий шматочок відвареного нежирного м'яса з листовим салатом (вечеря).

День № 2. Чорна кава з сухарем (сніданок), 200 гр. відвареної телятини (обід), варена ковбаса (без сала) або шинка і листовий салат (вечеря).

День № 3. Чорна кава з сухарем (сніданок), обсмажена на будь-якому сорті рослинного масла морква, і мандарин (апельсин) і помідор (обід), листовий салат, 2 варені яйця і пісна ковбаса (вечеря).

День № 4. Чорна кава з сухарем (сніданок), варене яйце, сир і свіжа терта морква ( обід), кефір і салат з фруктів (вечеря).

День № 5. Тертая свіжа морква з додаванням соку лайма чи лимона (сніданок), риба річкових сортів (відварна) з помідором (обід), 200 гр пісної телятини (вечеря).

День № 6. Чорна кава (сніданок), листя зеленого і шматочок вареної курки (обід), пісна відварна телятина (вечеря).

День № 7 . Чай (сніданок), фрукти і нежирне відварене м'ясо (обід), пісна ковбаса або шинка (вечеря).

День № 8. Чорна кава (сніданок), помідор, листя салату і 2 відварених яйця (обід ), листовий салат і нежирне відварене м'ясо (вечеря).

День № 9. Чорна кава з сухарем (сніданок), порція відварної кролятини (обід), шинка (пісна) або варена ковбаса і листя салату (вечеря ).

День № 10. Чорна кава з сухарем (сніданок), апельсин (мандарин), обсмажена морква і помідор (обід), листя салату, нежирна ковбаса і 2 відварених яйця (вечеря).

День № 11. Чорна кава з сухарем (сніданок), сир, варене яйце і свіжа терта морква (обід), кефір (зі зниженою жирністю) і салат з будь-яких фруктів (вечеря).

День № 12. Свіжа натерта на тертці моркву з соком лайма (сніданок), помідор і варена (морських сортів) риба (обід), відварна куряча грудинка (вечеря).

День № 13. Чорна кава (сніданок ), листя салату і 200 гр відвареної курки (обід), 200 гр відвареної телятини або кролика (вечеря).

День № 14. Чай (сніданок), фрукти і пісне м'ясо (обід), пісна ковбаса або шинка (вечеря).