Елегантність, неповторний шарм, безмірне чарівність - усіма цими епітетами споконвіку нагороджують французьких жінок. Справжні француженки славляться на весь світ фантастичною жіночністю і витонченою красою. Розкішні, шикарні, запаморочливі, з чудовим почуттям стилю - вони, як магніт, приковують до себе захоплені погляди оточуючих.

Одна з найвідоміших "фішок" французьких спокусниць - досить-таки неабияке божевілля на різних вітамінах і щадних дієтах. Вони дуже вразливі, коли справа стосується ваги їх тіла, їх фігури. Зберігати своє тіло в ідеальному стані за допомогою всіляких методів, часом навіть позбавляючи себе їжі (хоча їх раціон і так досить мізерний) - чи не єдина їх завдання на шляху збереження досконалості.

У сучасних умовах багато косметологічні центри низки європейських країн пропонують увазі своїх відвідувачок французький метод схуднення і корекції фігури. Ця програма розроблялася і удосконалювалася протягом двадцяти років.

На даний момент французька методика складається з гармонійно збалансованого комплексу процедур, які чудово доповнюють один одного і підсилюють спільно вироблений ефект:

 1. розроблені французькими фахівцями-дієтологами рекомендації, що стосуються поживного раціону. Причому зміни в режимі харчування легко і абсолютно безболісно адаптуються до звично усталеній способу життя. Раціон харчування прекрасно збалансований, організм отримує необхідні йому для життєвої активності речовини, в результаті чого відбувається не тільки плавне коригування ваги, але і значно поліпшується загальне самопочуття;
 2. здійснюється теплове і детоксикаційну дію в спеціальній спа-капсулі. Таким чином підвищується ефективність роботи власних систем організму (особливо - печінки і кишечника), а також з нього виводяться накопичилися токсини і шлаки;
 3. відбувається апаратне вплив як загального, так і локального характеру.


  Проводиться воно за допомогою широкого спектра процедур (залежно від потреб клієнта): апаратний і ручний масаж, лімфодренаж, вібромасаж, електроміостімуляція, ультразвук;

 4. залежно від існуючої проблеми проводяться загальнозміцнюючі, оздоровчі та косметичні процедури, такі як пластифицирующие маски, різні обгортання, лимфодренажние процедури тощо;
 5. за допомогою застосування професійних косметичних засобів, які можуть використовуватися як в салоні , так і при домашньому догляді, досягається продовження ефекту. Отримані в ході проведення методики результати ще більш поліпшуються і закріплюються.

Застосування французької методики схуднення і корекції ваги можна досягти наступних відчутних результатів:

 • поступове схуднення з яскраво вираженим, стійким ефектом;
 • локальне схуднення, що дозволяє скорегувати окремі ділянки тіла;
 • швидке зниження зайвої ваги (за 2-3 тижні можна схуднути на розмір);
 • ефективне зниження ваги жінок, які перебувають у післяпологовому періоді;
 • усунення та запобігання наслідків целлюлітних утворень.

У французькій методиці підхід до кожної людини суто індивідуальний. Програма схуднення складається лікарем-спеціалістом, враховуючи не тільки персональні фізіологічні особливості пацієнта, але і його побажання щодо досягнення намічених ним цілей. Тому і кількість сеансів призначається конкретно для кожного і може становити, як правило, від 10-12 до 50 і більше відвідувань.

Французька методика об'єднала практично всі існуючі в косметології процедури. Вирішивши вдатися до допомоги даної системи жінка, безсумнівно, отримає не тільки бажаний результат, а й підвищить життєвий тонус і значно поліпшить настрій.