В продовження теми про відновлення фігури в післяпологовому періоді, хотілося б акцентувати увагу на водних процедурах, сауні, а також обгортаннях з водоростями і грязями. Ці методи відносяться не тільки до таких, що впливають на шкіру зовні. Давай розглянемо більш докладно всі за і проти даних методів.

Правильне відвідування сауни нормалізує кровообіг, стимулює роботу внутрішніх органів
Як ходити в сауну

У першу чергу, щоб не травмувати організм, перед сауною краще розігрітися за допомогою легкої розминки або прогулянки.

З собою краще взяти заздалегідь заварений трав'яний або ж просто зелений чай, щоб зробити процес заповнення рідини в організмі кориснішим.

Заходити в парилку потрібно ненадовго, але досить часто, не варто перегріватися, сидячи там по півгодини. Після парилки краще зануритися в холодну або прохолодну воду або використовувати контрастний душ.

Для поліпшення ефекту, в сауну можна брати з собою різноманітні маски і скраби (наприклад, з кави) для кращого очищення шкіри.

Правильне відвідування сауни нормалізує кровообіг, стимулює роботу внутрішніх органів і помітно покращує зовнішній вигляд шкіри, а також приводить у порядок роботу імунної системи і дає заряд енергії.

Користь обгортань Глина - незамінний інгредієнт, коли потрібно очистити шкіру від токсинів і вивести зайву рідину з верхніх шарів.

Водоростеві обгортання.


Можуть бути холодними або гарячими, але незалежно від цього, дають чудовий ефект. Якщо у тебе варикоз, що часто буває після пологів, значить, тобі показані тільки холодні обгортання. Вони зміцнюють судини і знімають набряклість.

Такі обгортання дуже ефективні при боротьбі із зайвими сантиметрами, целюлітом і для насичення шкіри необхідними мінералами і вітамінами. При цьому шкіра добре зволожується і тонізується.

Глиняні обгортання. Глина - незамінний інгредієнт, коли потрібно очистити шкіру від токсинів і вивести зайву рідину з верхніх шарів.

І глиняні та водоростеві обгортання робляться за однаковою схемою, спочатку наноситься необхідна маса на проблемні ділянки, потім це місце обмотується плівкою і витримується 40 хвилин. Потім все потрібно змити теплою водою. Процедура завершена.

- найпотужніший інструмент у боротьбі за рівну гладку шкіру і красиву фігуру. Нерозумно було б ними знехтувати, адже в такій справі будь-яка допомога безцінна.