Вже не за горами той день, коли вступить у свої права 2013 рік, який пройде під заступництвом. Астрологи радять - це прекрасний привід "скинути стару шкіру", тобто змінити все своє життя. Цей рік принесе усім чимало несподіваних змін, тому не варто розраховувати на особливу стабільність. Але сюрпризи, особливо позитивні, це теж добре. У чому ж найкраще зустрічати цей рік, щоб він приніс щастя?

У чому зустрічати рік Змії?
Особливий рік

Цілеспрямованим людям символ року Змія допоможе знайти особливу впевненість у вирішенні досить складних питань, а здатність доводити справу до логічного кінця стане важливою рисою характеру всіх любителів підкорювати висоти.


А це, в свою чергу, буде добре підкріплюватися матеріально в роботі.

Рік Змії - це саме час прийняття раціональних і мудрих рішень, вважається, що шлюб, укладений в цьому році, буде найміцнішим. А діткам, що з'явилися на світ цього року, 2013 обіцяє щасливе і довге життя.

Як підготуватися?

Щоб Змійка була до тебе прихильна під час усього року, треба її задобрити, і починати найкраще - з самої зустрічі 2013 року. Отже, дуже важливо уважно поставитися до вибору свого новорічного вбрання і не забути про прикрасу будинку. Пам'ятай: змія не терпить суєти і шуму, тому варто заздалегідь все підготувати.

Прикраси у вигляді змії