Святкування великого свята - це неповторна, особлива традиція, яка наповнена глибокою вірою в чарівництво і те, що все зле і погане піде разом зі Старим Роком. А Новий рік - принесе нові позитивні зміни і просто чудові події.

З дитинства ми всі пам'ятаємо фразу: "як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш", тому і намагаємося щороку привнести в це свято щось нове і зробити його по-справжньому неповторним. Часто після народження діток, багато сімейні люди починають обмежуватися тільки сімейною вечерею перед тєліком будинку. І це неправильно! Адже і з малюком можна відзначати це свято яскраво і цікаво! При цьому - сотворив і для самої дитини неповторна подія! Де і як краще його святкувати - читай і вибирай далі в огляді.

Огляд країн і місць, куди можна поїхати на Новий рік з дітьми. Частина 1
Правила для свята

Якщо ти твердо вирішила вирушити за межі свого будинку, ти повинна подумати про режим чада, і про те, щоб така ось поїздка була йому точно не в тягар. Адже, зіпсувавши режим дня дитини, ти ризикуєш провести Новий Рік під його пронизливий плач, що не завдасть радості ні тобі, ні тим більше скривдженому малюк.

Крім того, вирушаючи у подорож, варто обов'язково заздалегідь забронювати готель і святкове меню, а також - поцікавитися, які саме умови для діток у них існують (чи є дитяче харчування, прокат колясок, чи можна замовити нянь).

Також, збираючись у дорогу, заздалегідь підготуй в дорогу все необхідне для малюка (термос, підгузки чи горщик, харчування, іграшки, воду, чай).

Переліт з дитиною Не забудь також підготувати малюка до польоту і морально

За прийнятими майже у всіх авіакомпаніях планети правилами маленькі дітки (до 2-х років) в літаку літають безкоштовно.


Винятки можуть скласти польоти в бізнес-класі. Там за малюка треба платити 10% від загальної вартості квитка. І в тому, і найчастіше в іншому випадку, дитина окремого місця не отримує і сидить на колінах у батьків. Незручностей можна легко уникнути, якщо малюк зовсім ще грудної і поміщається в колисці. Їх в літаку видають зазвичай безкоштовно. Крім того, в салон літака також можна взяти і коляску, але тільки без коліс. До речі, варто пам'ятати: місць для сповивання і переодягання дітей в літаку не передбачено, тому все доведеться робити тобі на руках. Будь готова!