Продовжуємо знайомити читача зі списком країн, куди можна відправитися на Новорічні свята з дітьми.

На Новий Рік - на лижі! Огляд країн і місць, куди можна поїхати на Новий рік з дітьми. Частина 3

Вартість: Залежно від рівня і розташування гірськолижного курорту. Досить популярний вид відпочинку в Новорічне час. Тому і вартість такого святкування - досить висока. До речі, найзнаменитішим, але в теж час і самим дорогим гірськолижних курортів України сьогодні є Буковель. Його готелі представлені в основному у вигляді дерев'яних котеджів. Дітки до 5-ти років в готелях поміщаються безкоштовно. Вартість оренди на кожного дорослого коливається від 500 до 1500 грн. в день за номер, або десь 500 у.о. за весь котедж.

Спеціалізовані гірські курорти, де вчать кататися і дітей, є в Україні (Карпати, Закарпаття, Крим, у Київській області, Черкаської області та інших регіонах країни), а також і на найближчому зарубіжжі - у Польщі, Словаччині, Болгарії.

Це вже не просто а спортивно-спрямований, тобто спеціалізований. На таких курортах вчать кататися на сноуборді і гірських лижах навіть дуже маленьких малюків. Катаються безстрашні діти - смішніші батьків. Якщо на Новий рік з дітками ти розлучитися не можеш, а жага адреналіну все-таки не дає спокою, то сміливо вирушай на один з гірськолижних курортів України чи Європи.


Досвідчений інструктор допоможе поставити дитину на сноуборд або гірські лижі на дитячому маленькому схилі. Або ж ти зможете визначити малюка в садок або ясла, які досить часто функціонують на таких гірськолижних курортах.

Існують також і більш дешеві варіанти. Той же - гірськолижний курорт Славське. У цьому селищі залізниця знаходиться поруч, що значно спрощує трансфер до нього з дітьми.

На Новий рік - в парки Європи У Парижі можна насолодитися відпочинком в Діснейленді

Вартість: залежно від особисто розробленої програми. У Європі можна знайти і досить економічний вид відпочинку (без гіда і екскурсій) і розкішний відпочинок за системою "все включено".

Тут вже варіантів, як мовиться, на смак і колір. У кожному місті Європи буде цікаво і діткам, і батькам, головне варто заздалегідь продумати програму. Так, в Лондоні, наприклад, крім основних визначних пам'яток і парків, легко можна відправитися за пригодами слідами Гаррі Поттера.

У Парижі же можна насолодитися відпочинком. У Відні - подарунком для дитини буде Віденський зоопарк, в Німеччині - Європа-парк.

А в Швеції - варто відвідати Етнопарк і зоопарк під відкритим небом, музей Астрід Ліндгрен або музей корабля Васа.