Чи знаєш ти, що таке "бондинг"? Так, сьогодні про це поняття відомо далеко не всім. Так, найменше про нього знають саме чоловіки. І це їм можна пробачити. Але от представники прекрасної половини просто зобов'язані знати його значення. Адже доведено - бондинг практикує кожна мама. Тобі цікаво дізнатися, що це? Тоді читай про бондинга далі!

Що таке бондинг? Бондинг

Це унікальна якість, яка дозволяє матусі розуміти свого новонародженого малюка буквально з півслова і півпогляду. Так, це також можна назвати проникливістю, материнським інстинктом, здогадками, але зміст залишиться тим самим.

Завдяки мистецтву бондинга матуся і дитина навіть після пологів залишаються єдиним цілим. Задумайся, хіба потрібні матусі ваги, різні таблиці росту, щоб визначити, що з малюком все гаразд?

Цим властивістю наділені абсолютно всі мами. Але ось використовують цей подарунок природи не всі матері. Тому незримий зв'язок може бути іноді зруйнована ...

Що руйнує бондинг?

Дослідження, які провели серед африканських племен, довели, що поняття бондинг - це обов'язкова основа відносин між малюком і мамою. На жаль, час цифрових технологій привнесло свої корективи, і ця магічна зв'язок поступово втрачається.

Ні, звичайно ж, це не означає, що сучасні матусі стали менше любити своїх діток.


Справа в тому, що сам бондинг, як дія, перестає існувати. Зникає інтуїтивне розуміння, раніше - воно було більш затребуваним, ніж зараз. Причин, чому так відбувається - кілька.

Серед основних причин - це робота. Адже вона забирає величезну кількість сил і часу. У багатьох жінок зараз часто ненормований графік роботи. Також мами отримують багато негативу на роботі, страждають від стресів і емоційних навантажень.

Робота

Та й яка може бути у мами інтуїція, якщо вона прибігає додому після складного робочого дня, а ще треба по дому сто справ зробити на сьогодні. Тому їй доводиться думати логічно, діяти за схемою, а не покладатися на інтуїцію і внутрішній голос.

Другий ворог мистецтва бондинга - це сама звичка жити в режимі нон-стоп. У великих містах люди швидко звикають цілими днями крутитися і крутитися, як білка в колесі. І коли вони знаходять час розслабитися - їм це дається дуже складно, вони просто не можуть себе перебудувати.

Але не варто переживати, пройде ще зовсім небагато часу, і ти зрозумієш всю красу свого становища. Запам'ятай: справи нікуди не подінуться, а ось це важливий час, проведений з малюком, ти вже не повернеш.

Навчися радіти тому, що ти вже маєш і насолоджуйся кожною миттю!