Телефонна будка для розмов з Дідом Морозом, відкритий каток у формі підкови, пряники і гаряче пиво - саме таким смачним і веселим буде різдвяний селище в центрі столиці, який відкриється 8 грудня.

Різдвяний селище на Хрещатику. Яким він буде?

Проект цього селища реалізує компанія, яка влітку займалася фан-зоною Євро-2012 на Хрещатику. До речі, новорічна "фан-зона" буде розташована на території від Майдану до Богдана Хмельницького і буде працювати щодня до 19 січня з 11:00 до 23:00.

Ярмарок

Як і в тому році, на Хрещатику планують встановити близько сотні ярмаркових кіосків з новорічними іграшками, сувенірами, солодощами та напоями.


Вся продукція буде представлена в дусі справжніх ярмарків гоголівських часів. З напоїв будуть представлені: гаряче пиво, глінтвейн, чай і кава.

Майстер-класи

Спочатку майстер-класи з виготовлення новорічних сувенірів та іграшок збиралися проводити на Майдані в павільйоні, але потім вирішили облаштувати майданчик на території центру "Глобус": тут точно не будуть мерзнути ручки. На заняттях можна буде навчитися валяти з вовни і плести з соломи.