Життя кожної людини та її щастя залежать від рис характеру, які потрібно виховувати в дитині вже з дитинства. Але одним з найважливіших якостей успішних в житті людей, починаючи з самого раннього віку, була налаштованість на успіх. Тому почни приділяти цьому увагу вже зараз.

Психологія успіху Програмуємо дитини на успіх

Для дорослих існує безліч порад, як внести успіх у своє життя, ощасливити себе і т.д. Вся проблема в тому, що настрій на успіх можна виховати тільки шляхом тривалої роботи над своїми переконаннями. Оскільки дитина ще повністю відкритий для світу і довірливий до всього, що йому говорять, все слова підтримки, вимовлені тобою для нього, він запам'ятає і прийме майже на 100%, а налаштувати малюка на успіх так буде набагато ефективніше .


Цим потрібно користуватися ще й тому, що хлопці в дитинстві не вміють обмежувати себе в своїх бажаннях, як дорослі. Якщо вони чогось хочуть, вони і вірять, що це цілком можливо.

А сам-то як, зможеш?

Зрозуміло, що домогтися успіхів, що не перемігши труднощі неможливо. Тому давай дитині різні завдання, які він може виконати, але при цьому гарненько поміркувавши над тим, як цього досягти. Коли малюк усвідомлює, що труднощі можна подолати, він перестане їх боятися. А адже страх перед невдачею - найчастіша причина, чому малюк може відступати від задуманого, навіть якщо це спроба розгадати головоломку. Причому грає особливо важливу роль самостійність виконання.

А сам-то як, зможеш