Найвиразнішою частиною людського обличчя є очі. Для жінки ж дана складова зовнішності є ніщо інше як "зброя масового завоювання чоловічих сердець", вміле використання якого здатне привести свою володарку прямо до наміченої мети. Варто лише грамотно "стрельнути оченятами" - і будь-який чоловік впаде біля її ніг.

Саме тому макіяжу очей жінки приділяють особливу увагу. Вміле використання засобів декоративної косметики дозволить не тільки підкреслити природну красу жіночих очей, але і ще більш її вдосконалити.

Секрет грамотного макіяжу очей полягає в тому, що користуючись різними хитрощами можна ще більше візуально збільшити "дзеркало душі", що в свою чергу дозволить зробити погляд ще більш виразним і привабливим. Таким чином знання деяких тонкощів макіяжу очей - справа абсолютно зайве.

Самий класичний варіант візуального збільшення очей полягає в наступному:

- підібрана для макіяжу гамма тіней повинна включати в себе три відтінки - темний , світлий і найсвітліший. Самий темний відтінок тіней наноситься біля зовнішнього куточка ока і злегка розтушовують. Потім оформляється верхнє рухливе віко і складка за ним - для цього використовуються тіні більш світлого відтінку. Найсвітліші тіні наносяться і розтушовують в області під бровою.

Чималу роль у візуальному збільшенні розміру очей грають брови, а точніше - їх розташування і правильна форма. Тому даної деталі також слід приділяти дещицю уваги. Коригування брів варто проводити регулярно, позбавляючись від зайвих волосків як безпосередньо в області брів, так і на переніссі.

Незалежно від вихідної форми очей, їх можна збільшити і візуально округлити таким чином:

- на область верхньої повіки слід нанести темні тіні, притому таким чином, щоб центральна частина століття була трохи вище бічних. Світлі тіні необхідно розташувати безпосередньо під бровами. Потім, за допомогою олівця або підводки, слід окреслити контур очей, який необхідно акуратно розтушувати. На завершення макіяжу - густо, в 2-3 шари фарбувати вії тушшю.

Якщо очі маленькі чи глибоко посаджені діє такий прийом:

- в першу чергу необхідно скорегувати брови, вони повинні бути не надто густими, а лінія - акуратною і чіткою.


Повіки обробити тінями світлих відтінків. При бажанні тіні можна замінити пудрою легкої, прозорої текстури. Профарбувати в 2-3 шари туші вії.

Якщо завдання полягає у збільшенні очей з важкими, що нависають століттями, можна вчинити так:

- слід скорегувати форму брів, після чого підкреслити їх колір за допомогою спеціального олівця. Потім необхідно акуратно причесати брови, піднімаючи їх у напрямку вгору. Верхню повіку слід обвести за допомогою контурного олівця або підводки, а по складці над верхньою повікою промальовувати олівцем легку лінію. Потім необхідно розтушувати контур верхньої повіки і нанесену над ним лінію. Зону під бровами слід висвітлити, скориставшись для цього світлими тінями або світлим контурним олівцем. По внутрішній частині нижньої повіки необхідно провести тонку контурну лінію світло-коричневого відтінку. Вії профарбувати тушшю, при цьому злегка їх підкручуючи.

Близько посаджені очі можна візуально збільшити таким способом:

- необхідно скоригувати брови таким чином, щоб внутрішня їх частина була тонше. На верхню повіку слід нанести тіні, направляючи їх від центру до зовнішнього краю ока. Внутрішню частину верхньої повіки і область над складкою слід оформити більш світлим відтінком тіней. Також рекомендується висвітлити простір під бровами. За допомогою олівця слід окреслити контур очі, прямуючи від центру до його зовнішнього куточка. Промальовувати вії тушшю, при цьому намагаючись розставити акценти на віддалені від середини ока вії.

Візуальному збільшенню вузьких очей посприяє контурний олівець, яким слід відтінити як верхнє, так і нижнє повіку. При цьому при нанесенні контуру слід злегка відступити від краю вій. Після чого контурну лінію необхідно акуратно розтушувати ...