Безумовно, очікування дитини є приємним періодом у житті практично кожної жінки. Разом з тим радісні клопоти напередодні майбутнього материнства кілька затьмарюються різними проявами так званої "зворотної сторони" вагітності. В першу чергу, виною тому служить токсикоз, або нудота.

І нехай приємного в цьому мало, на ділі все йде не так уже й погано. Як стверджують канадські вчені, нудота, яка переслідує більшість вагітних жінок, є корисною для їх майбутнього чада. А заради здоров'я своєї дитини можна витерпіти і не такі муки!

Виявляється, нудота під час вагітності позитивно позначається на розумовому розвитку дитини.


Зокрема, сприятливий вплив на розвиток мозку плоду надає, на думку експертів, той самий гормон, що тісним чином пов'язаний з ранковою нудотою.

У процесі дослідження фахівці з Дитячого госпіталю в Торонто піддавали оцінці коефіцієнт інтелекту декількох сотень випробовуваних дітей, тобто їх IQ-рівень, а їх матерів опитували на тему протікання етапів їх вагітності. У результаті вдалося встановити наступне: найвищі результати як розумового, так і психічного розвитку були зафіксовані у тих дітей, матері яких під час вагітності страждали від блювоти, тобто раннього гестозу, і брали у зв'язку з цим відповідні препарати.