Мерехтливі в напівтемряві свічки створюють романтичний настрій зимовим вечором. У матеріалу, з якого вони створені, є ще одна функція - лікувальна. Спробуй на собі цілющу дію парафіну!
Аплікаціями з парафіну лікують запалення кісток і суглобів, а парафінові маски роблять шкіру гладкою, немов шовк. Ефект досягається за рахунок підвищення температури шкіри під його дією. В результаті збільшується циркуляція крові і лімфи - клітини насичуються поживними речовинами і киснем, прискорюються обмінні процеси в тканинах. Відкриваються пори шкіри, відбувається її зволоження.
Омолоджуючий ефект триває тиждень! Парафінотерапія широко використовується в салонах краси. Але ти з успіхом можеш виконати процедури в домашніх умовах. Для цього знадобиться близько 2 кг очищеного парафіну і емальований посуд. Розтопи парафін на водяній бані до рідкого стану. Перед нанесенням на шкіру, змасти її зволожуючим кремом. Перевір температуру маски на тильній стороні руки, щоб уникнути опіку.


Якщо у тебе підвищений тиск, діабет, гнійничкові висипання або варикозне розширення вен, проконсультуйся з лікарем.
Гнучкі суглоби. Перелий розплавлений парафін з каструлі в зручну ємність, попередньо вистелені її марлею, складеною в кілька шарів. Товщина шару повинна бути до 3 см. За допомогою марлі переклади коржик парафіну на суглоб, щільно притисни, зверху покрій поліетиленом, вкутай чимось теплим і залиш на 30-60 хвилин. Кілька таких сеансів - і біль відступить!
Ніжки без набряків. Аналогічним чином зроби маску для ног.Она допоможе зняти втому і зніме набряки за рахунок сдавливающего ефекту. Він виникає в процесі охолодження парафіну, який починає зменшуватися в об'ємі.

Свіже личко. Очисти особа скрабом, не забудь нанести крем. За допомогою пензлика покрий його тонким шаром парафіну, уникаючи області навколо очей. Потім накрий обличчя серветкою, і поверх неї нанеси ще п'ять-шість шарів. Через 20 хвилин зніми маску в напрямку від шиї до чола. Колір обличчя стане сяючим!