Як тільки в тебе з'явився малюк, одним з найголовніших питань стало те, як зробити, щоб сон дитини був повноцінним, довгим і до того ж безпечним. Існує багато думок про це, більшість з яких невірні. Сьогодні ми розвінчуємо міфи про дитячому сні. Це продовження статті, її початок можна прочитати тут.

7 міфів про дитячий сон розвінчані

Міф № 5. Пізній відхід до сну запобіжить раннє пробудження малюка вранці

Правда: Це здається таким логічним, але майже завжди має неприємні наслідки. І ось чому: підтримка дитини в бадьорому стані до пізньої ночі зробить його перевтомленим, а коли діти втомлюються, вони стають нервовими, і тому їм стає важче заснути ввечері і знову повернутися до сну, якщо вони рано прокинулися.


Щоб дитина на наступний ранок спав довше, насправді краще покласти його ввечері спати раніше. Альтман ділиться: "Покладіть малюка спати на 30 хвилин раніше, ніж зазвичай. І він прокинеться трохи пізніше вранці."

Міф № 6. Це нормально, щоб собака спала в дитячій

Правда: Американська академія педіатрії (AAP) рекомендує ніколи не залишати дитину наодинці з твариною, і в тому числі не дозволяти тваринам спати в дитячій кімнаті. Причина: Майже 600 тисяч дітей щороку кусають собаки, і причому так сильно, що вони потребують медичної допомоги. Навіть грайлива кішка може застрибнути до новонародженого в люльку або ліжечко і подряпати або задушити його. Тому не ризикуй і розповіси дитячу зоною, вільною від тварин.