Серед безлічі дієт і методик для схуднення можна сміливо виділити яблучну дієту як ту, яка практично не має протипоказань. При хворобах шлунка, серця і при підвищеному тиску яблучну дієту навіть рекомендують як засіб оздоровлення організму.
Яблучна дієта допомагає за досить короткий термін позбутися від 4-5 кг зайвої ваги. За тиждень це дуже хороший результат, але вам знадобляться вся сила волі і витримка, адже сидіти на одних яблуках або свіжовіджатому соку тиждень досить важко.
Яблука - цінний, поживний продукт, багатий величезною кількістю вітамінів і мікроелементів. Варіантів яблучної дієти дуже багато, ми розповімо вам про деякі з них, самий популярних.
Яблучна дієта на тиждень
Дуже проста дієта, вам треба буде всього лише запастися яблуками і терпінням. Отже, в понеділок вам треба з'їсти кг яблук і багато пити. Більше нічого не їмо. У вівторок ми можемо з'їсти півтора кг яблук і більше нічого. Середа - їмо до 2 кг яблук і більше нічого. Четвер - тільки два кг яблук. П'ятниця, субота та неділя - зменшуємо кількість з'їдаються яблук до одного кг.
Якщо вам дуже важко є тиждень одні тільки яблука, то дозволяється урізноманітнити убоге меню парою шматочків чорного хліба на день і чашкою йогурту або кефіру, але більше нічого їсти не можна.


Цей варіант яблучної дієти дуже строгий і не слід сидіти на ньому частіше разу на квартал.
Яблучна дієта на три дні
Відмінний варіант для тих, хто хоче скинути всього лише пару-трійку кг за короткий термін або просто очистити організм. Зразкове меню на один день яблучної дієти таке - на сніданок ви повинні з'їсти яблуко і випити чашку кефіру, на обід можна випити яблучний сік і з'їсти яйце, на вечерю дозволена ложка рису і треба з'їсти яблуко. Цей варіант яблучної дієти досить легко переноситься і дає швидкий результат і відчуття легкості в організмі.
Кефіру-яблучна дієта
Цей варіант дієти розрахований на тиждень і суть його в тому, що вам треба випити в день до літра знежиреного кефіру і з'їдати до кг яблук кислих сортів. Крім того, ви повинні багато пити - до півтора літрів чистої води.
Існує ще варіант для кефіру яблучної дієти на 9 днів, але в цьому випадку дозволена ще ложка рису в день або одне яйце через день.
Що ж входить до складу яблука, що воно на стільки позитивно впливає на наш з Вами організм: