Так приємно влітку на пляжі виявитися біля води і під сонцем, що хочеться порадувати цим щастям і свого малюка. Але якщо лікарі не рекомендують діткам засмагати до 2 років, а терпіти вже сил немає, краще озбройся деякими порадами, щоб захистити свою крихту від палючого сонця.
Сонячні будні

Сонячні будні

Хоч надлишок сонця і означає, що одягу для пляжу на дитині має бути самий мінімум, але вибирати її потрібно особливо ретельно. Першим ділом підбери панамку. Вона повинна бути легкою, світлою і добре сидіти на голівці у малюка, так як малюк буде активно грати, возитися з піском, лізти в воду і купатися в ній. Адже найважливіше в спеку - захистити голову від сонячного удару. Наступним предметом одягу повинна бути світла футболка з натуральної тканини. Можеш вибрати костюм з дуже тонкої бавовняної тканини, вона швидко сохне, що на пляжі є незамінним властивістю будь-якого одягу. Обирай тільки світлі тканини. Футболка може бути як з довгим рукавом, так і зі злегка укороченим, головне, щоб були у малюка прикриті плечики і передпліччя, адже вони згорають найчастіше.


Найважливіше умова на пляжі - наявність у малюка великої кількості змінних трусиків. Їх потрібно міняти відразу, як тільки дитина залізе у воду і намочить попередні. На жаль, у нас ще не виробляють сонячних окулярів для дітей, тому краще сподіватися на те, що очі малюка захистить козирок від кепки.

Коли одягатися, коли роздягатися

Коли одягатися, коли роздягатися

Ти можеш зняти з малюка футболку в тому випадку, якщо вже взагалі немає сонця. Тобто, в годин 8 вечора. Але ось, помилка багатьох мам в тому, що вони повністю роздягають малюка. Адже в громадському місці, такому як пляж, дуже багато бруду, навіть якщо вона не впадає в очі. А пляж дуже часто засмічений. Так що не поспішай знімати з дитини навіть трусики. Крім того, малюк обов'язково буде сідати голою попою на пісок, по якому ходять дуже багато людей. Сама подумай, багато користі принесуть такі повітряні ванни?