Нагрудний хустку (або, як його ще називають, хустку-паші) є стильним аксесуаром, який дасть вашому костюму кілька додаткових очок класу і люксових - але тільки за умови, що ви носите його (хустка) правильно. Вивчіть п'ять різних способів складання, і дізнайтеся, які хустки стануть найкращим вибором в різних ситуаціях.

Нагрудний хустку залишається надзвичайно стильним аксесуаром, який може перенести ваш зовнішній вигляд на кардинально новий рівень - якщо він відповідає вашому костюму і складний правильно. Дізнайтеся, як складати хустки-паші, і який із способів краще використовувати в тій чи іншій ситуації.

Президентський спосіб складання

Також відомий як прямий спосіб, він є найбільш простим, і буде найкраще виглядати з вечірніми, святковими костюмами. Просто складіть хустку навпіл, і подсуньте одну сторону так, щоб вона була трохи вище іншої; коли будете вкладати його в кишеню, залиште видимої смужку в одну чверть дюйма. Використовувати краще одноколірні хустки, чорні або білі, наприклад, Armani Collezioni Pocket Square.

Одноточковий спосіб складання

Є найбільш універсальним. Складіть один кут, щоб отримати два перекриваються трикутника, потім складете кожну зі сторін до центру. Тут також краще використовувати простий одноколірний хустку, але не обов'язково обмежуватися чорно-білої палітрою; як один їх прикладів - Turnbull & Asser Contrast Trim Pocket Square.


Двоточковий спосіб складання

Це - більш стильна альтернатива попереднього способу, але не така універсальна; він буде більш доречним з напівофіційними костюмами, але не з вечірньою або святковим одягом.


Складіть одну сторону хустки так, щоб отримати накладаються трикутники, і потім посуньте один з них вниз (інший залишиться небагато вище). Складіть боку до центру, і все готово. Для цього способу складання можна вибрати більш "багатий" хустку, прикрашений візерунками, наприклад, такий як Salvatore Ferragamo Micro Linked Gancini Pocket Square.

Триточковий спосіб складання

Підходить як для більш офіційних випадків, так і для повсякденного носіння. Складання починається так само, як і в попередньому випадку (з двох трикутників, які частково перекриваються). Але, замість складання обох сторін вниз, складіть одну з них вгору, і закінчите з іншого боку. Якщо хочете отримати найбільш стильне рішення, вибирайте хустку на зразок Forzieri Dark Green Silk Pocket Square.


Чотирьохточковими спосіб складання

Відмінний варіант для casual-піджаків (для повсякденного носіння); просто затисніть центр хустки і підійміть його. Складіть верхню частину, і ви отримаєте 4 точки знизу. Тут краще дивитися чи в сторону простих одноколірних хусток, або ж на більш модні варіанти, наприклад, такі як Polo Ralph Lauren Silk Pocket Square.

Складання шарами

Практично ідентичний попередньому способу складання, з тією лише різницею, що вам не потрібні "чіткі" й акуратні краю - ви можете зупиниться на більш хаотичному і недбалому варіанті. Використовуйте квадратні хустки, прикрашені візерунками, наприклад, Etro Blue/Mandarin Patterned Silk Pocket Square.