Дизайн нігтів обов'язково повинен гармоніювати з вибраними вами нарядом і зачіскою, бути в єдиній стилістичній спрямованості з усіма допоміжними деталями вашого образу. Яким же буде сам весільний образ - залежить виключно від самої нареченої.

Адже весілля - це подія, яка повинна запам'ятовуватися на все життя, тому тут неприпустимо не звертати уваги на дрібниці - важливо все: від прикрас і підв'язок нареченої до найменшого штриха на нігтях ...

Майстра з манікюру не виділяють якихось певних і чітких правил для наведення святкового весільного нігтьового дизайну. Тому вашим вибором пропонується досить велика безліч самих різних варіантів манікюру. Всі фахівці сходяться лише в одному думці і вважають, що нігтьової дизайн обов'язково повинен бути ніжним, витонченим, гармонійно поєднується із загальним образом нареченої. Він повинен не порушувати його, а правильно доповнювати і искуссно підкреслювати.

Як і раніше модним доповненням весільного нігтьового дизайну є стрази, ланцюжки на нігтях.


Велика кількість граней маленьких кристалів має властивість незрівнянно переливатися на сонці, створюючи тим самим радісний і святковий настрій.

Нігті можуть бути овальної або прямокутної форми. Найголовніше, щоб вона поєднувалася з вашим стилем, акуратно виглядала і була чудово доглянута. Мигдалеподібна форма нігтів підходить екстравагантним дамам, сколнним до епатажу. Форма "лопаткою" подобається гламурним нареченим, які постійно стежать за модними віяннями і звикли завжди знаходиться в центрі уваги. Овальну форму нігтьової пластини вибирають справжні леді, які завжди і в усьому віддають перевагу класичному стілю.В даний час майстри нігтьового дизайну пропонують жіночому увазі дуже різноманітні і стильні колекції. Візерунки, що наносяться на нігтьові пластини, - самі мудрі. Колірні відтінки в основному натуральні, а також рожевих і персикових тонів ...