Розробляючи інтер'єр ванної кімнати, належну увагу необхідно приділити оздоблювальних матеріалів. Вони повинні бути водотривкими і легкими в прибиранні. Не варто у ванні використовувати більше двох кольорів, проте вітаються їх відтінки. Яскраві контрастні кольори здатні зменшити приміщення візуально, але в малих кількостях яскраві елементи надають інтер'єру радісний настрій і добре оживляють кімнату.

Щоб зробити малогабаритну ванну кімнату більш просторою, рекомендується застосовувати та інтер'єрі блискучі сантехнічні аксесуари, яскраві стаканчики для зубних щіток, рушники, полки та інші приємні і потрібні в побуті речі.

Щоб прикрасити інтер'єр кімнати, можна на стелю обкласти дзеркальною плиткою. Таким чином потік світла від лампи буде відображатися в дзеркальній поверхні і розбігатися по стінах, що додасть ванні фантастичний вигляд.


Тільки уявіть, як заманливо буде лежати в теплій ванні і в дзеркальній стелі розглядати своє відображення.

Різні варіанти інтер'єру ванної можна доповнити правильно розташованими світильниками, незвичайним дзеркалом, низьким, високим, круглим або овальним, вставленим в старовинну раму або простим способом закріплене на стіні - щоразу воно буде виглядати по-новому. Єдине, про що потрібно пам'ятати, - відбиті промені світла не повинні потрапляти прямо в очі.

Багато ідей оформлень ванних кімнат можна знайти в глянцевих журналах, присвячених ремонту і дизайну, або в інтернеті. Але варто пам'ятати, що те, що красиво виглядає на картинці, не обов'язково буде таким же прекрасним в реальному житті.

Сучасний інтер'єр ванної є гармонійним поєднанням характерів житла і людини.