Жінки завжди дбали про свою зовнішність: обличчя, руки, нігті. І завжди знаходилися ті, хто вмів заробляти гроші на красі. Приклад цьому - нарощування нігтів. Цей бізнес може стати для дам відмінним джерелом доходу і зробити її незалежною. Як вибрати навчальний центр з нарощування нігтів або викладача? І чому варто навчитися робити нарощування правильно. Про все це далі.

Якщо ви вирішили зайнятися нарощуванням нігтів, то ваш вибір безумовно правильний. Адже ні для кого не секрет, що хороший фахівець сьогодні заробляє більше, ніж працівник престижній компанії. Чому б замість офісу та постійного графіка не стати успішною бізнес-леді з солідним заробітком і роботі тоді, коли вам виходить. Майстри професіонали сьогодні цінуються на вагу золота. Оволодівши правильними навичками нарощування нігтів, ви зможете заробити не тільки на хліб з маслом. Ви зможете самі встановлювати свій робочий графік, тому часто серед учениць центрів з нарощування нігтів є більшість молодих мам, приватних підприємців, дружин бізнесменів і студенток. Всі вони кажуть, що якщо нарощування - це навіть не їх основна робота, то така діяльність приносить непоганий додаток до бюджету, а крім того дає в деяку незалежність від чоловіка.

З чого почати?

По-перше вам потрібно закінчити курси з нарощування нігтів. Ціна за кожен курс від 5 до 55 тисяч рублів. Курсів дуже багато, важливо вибрати хороші. У деяких навчальних центрах можна також пройти ознайомчі курси безкоштовного гелевого нарощування нігтів.

Навчальний центр слід вибирати дуже ретельно, оскільки від того, чому вас там навчать, залежатиме ваш заробіток і взагалі інтерес до професії. Погані курси зрештою принесуть вам велику кількість незадоволених клієнтів, а улюблена робота перетворитися на муку. Від того, що ви зможете запропонувати, залежатиме кількість ваших клієнтів. Чим якісніше будуть ваші послуги, тим більше клієнтів до вас прийдуть.

По-перше, де вчитися?

1. Хочу повідомити, що навчитися правильному професійному нарощуванню нігтів за 1-3 дні просто неможливо! За такий час можна пройти тільки курс експрес нарощування нігтів, а там зовсім інша техніка. Класичну процедуру за такий короткий термін освоїти просто неможливо! Оскільки 1-3 дні - це недостатньо для розуміння властивості матеріалу, правильного моделювання форми нігтя і Запілки. Для правильної роботи пензлем потрібен час. Форма нігтя - це не тільки те, що прийнято називати вільним краєм, це також і його розташування на нігтьової пластини. Потрібно зрозуміти і запам'ятати безліч нюансів, тому найкоротший термін, за який ви можете оволодіти мистецтвом нарощування нігтів, - це 5 днів практики на моделях. При такому короткому курсі час занять повинно бути не менше 6-8 годин на день, інакше гроші ви витратите даремно.


Те, що ви наростити своїм клієнткам, відвалитися в перший же тиждень, а рідний ніготь буде в дуже поганому стані. Вам, напевно, відомо, що для відновлення нігтям потрібно 3-4 місяці.

2. Дізнайтеся у своїх знайомих, можливо, хтось вже вчився у конкретному центрі або у викладача, відвідайте сайти курсів.

3. Зверніть увагу, на чому вчать на курсах, на моделях, або на типсах. Важливо розуміти, що на типсах створити дизайн набагато простіше, ніж на моделі. Тіпси можна використовувати тільки при окремому навчанні дизайну, але якщо учениця збирається опанувати і базовим курсом, і дизайном, то навчання має обов'язково виконуватися на моделі.

4. Пам'ятайте, що красиві, великі яскраві вивіски навчального центру - це ще не показник того, що там викладають добре. Часто через величезних витрат на рекламу, оренду великих приміщень вони набирають великі групи, відповідно увагу викладача дістається не всім.

5. Запитуйте, надається матеріал на час навчання. Оскільки таким чином ви зможете визначити з чим ви будете працювати в майбутньому, також з'ясуйте наскільки матеріали різноманітні в навчальному центрі. Для нарощування використовують кілька видів акрилів і гелів.

6. Дізнайтеся про програму на час навчання.

7. Добре поспілкуватися з самим викладачів і бачити його роботи. Пам'ятайте, якщо сам викладач не займається практикою, то йому не вдасться вас чому навчити.

8. Не забудьте отримати інформацію про час курсу, кількості годин на день. Буває, для того щоб отримати статус престижного закладу навчальні центри розкидають навчальні години на тижні і місяці. Але насправді таке навчання не має структури та ефективності. За 4 години уроку не можна повністю якісно виконати з нуля. Добре, якщо в день урок триває хоча б 6:00. Якщо ж викладач зможе залишатися з вами довше, значить він зацікавлений в кінцевому результаті. Пам'ятайте, що марно питати про курси по телефону. Без особистого вашої присутності вам можуть що завгодно розповісти. Ви ж не купуєте себе сукню по телефону? А тут мова йде про вибір своєї професії, яка повинна вас утримувати.

9. Щоб зрозуміти, чому вас навчать, сходіть на нарощування до викладача або учениці курсів.

10. Після завершення навчання вам не можуть видати диплом, так званої "корочки", оскільки такої професії як "майстер з нарощування нігтів" не існує. Є тільки майстер манікюру. Так, після навчання на майстра манікюру ви можете отримати диплом державного зразка. У центрах з нарощування нігтів видають сертифікат або диплом, який виглядає як сертифікат. Нарощування нігтів є підвищенням кваліфікації для майстра манікюру. Часто буває, що освоюють відразу два напрямки, а це заборонено.