Одні з найбільш модних моделей сонцезахисних окулярів цього літа є окуляри у вигляді котячих очей або метеликів. Давайте, детально досліджуємо цю тенденцію родом з 50-их років минулого століття і те, як вона виглядає сьогодні.


Окуляри-котячі очі: тренд 2011

Мода на окуляри такої форми аж ніяк не нова. "Котячі очі" ще на початку 1950-их років і були акутальнимі до початку 60-их. Крім літнього сезону, деякі дизайнери визначили важливе місце таким очки в колекціях осені, наприклад, Prada. Підтвердження цього можна побачити у великій кількості форм очок, серед яких на подіумі були і "котячі очі".

Тренд очок з 50-их особливо акутальлен в сезоні весна-літо 2011. Ці аксесуари можна було побачити на подімумах в показах від Giles Deacon і Jeremy Scott до Paul Smith, Tommy Hilfiger і Twenty8Twelve.

Що стосується форми, то справжні "котячі очі" повинні мати заокруглені краї до верху . До речі, вони дуже добре підходять дамам, власницям особи квадратної або ромбовидної форми обличчя. Завдяки гострим краях кругле обличчя буде виглядати не таким великим.


Як свідчать правила моди: краще завжди міряти і міряти, тоді ви зможете підібрати ідеальний стильний варіант для вашого обличчя і зачіски.

Підібравши окуляри 50-их, ви обнаружете, що вони добре виглядають з досить великим колчество ваших нарядів, від сучасних спідниць і топів до ретро. Але якщо ж хочете створити вінтажний образ 40-их років, то вони вам швидше за все не підійдуть, так само як і для образу 70-их, коли в моді були круглі оправи.

Тим, у кого поганий зір, рекомендується вибрати такі окуляри у вигляді котячих очей. Таким чином ваш недолік перетворитися на можливість носити стильний аксесуар. Таким чином, незалежно від того, носите ви окуляри за призначенням лікаря або просто хочете виглядати стильно, вибираючи окуляри-метелики ви ніколи не помилитеся з модинмі тенденціями.

Якщо ви хочете підкорити всіх і виділитися, зверніть увагу на "котячі" очки з блискучими лінзами. В якості пари повсякденних очок краще вибирати стримані з тонкою оправою і піднятими кутами окуляри.