Процедура термаж (thermage) спрямована на ефективне омолодження шкіри без будь-якого хірургічного втручання. З віком шкіра стає тоншою, утворюються зморшки, втрачається пружність. Дані зміни - результат розтягування колагенових волокон в тканинах. При термаже особи відбувається інтенсивний вплив на колагенові волокна, стимулюючу його до зворотного стисненню.

Термаж проводиться на спеціальній апаратурі, за допомогою насадок. Коли насадка стикається з оброблюваної поверхнею, створюється електричне поле потрібної частоти. Взаємодія електрочастіц і природної опірності тканини, підвищує температуру внутрішніх шарів шкіри, в підсумку, колагенові волокна ущільнюється, а шкірний покрив підтягується і набуває пружність. Враховуючи, що термаж особи впливає на глибокі шари тканини, ефект від процедури тримається набагато довше. Результат омолодження триватиме мінімум до півроку, що порівнянно, мабуть, лише з естетичної пластикою.

Переваги термажа повік і обличчя

Для процедури термаж використовується апарат ThermaCool. За допомогою нього забезпечується глибоке проникнення на необхідні для впливу шари шкіри і жирової клітковини. Тут відбувається формування нового колагену, і каркас дерми отримує ліфтинг-ефект. Звичайно, термаж не є панацеєю і сто процентною заміною пластичної хірургії. Він оптимальний для вікової категорії 35-45 років, коли шкіра ще не набула виражених результатів старіння. Термаж особи, як і термаж століття чудовий тим, що клієнт після процедури не змінюється кардинально, він просто виглядає значно молодше і свіже.

Перед процедурою необхідно проконсультуватися з дерматологом на наявність протипоказань. Якщо таких не спостерігається, термаж можна починати. Поверхню обличчя обробляється спиртовим розчином, наноситься спеціальна розмітка для точності проведення сеансу. Для кожного пацієнта визначається індивідуальна програма тривимірного моделювання шкірного покриву.


Зазвичай процедура легко переноситься: помірно гарячі дотики чергуються з охолоджуючими.
Для термажа век використовуються спеціальні насадки. Перед процедурою очі ізолюють від радіочастот захисними екранами, які вводять під повіки, закопується анестезуючий склад. Термаж століття проходить за тією ж схемою, що і термаж особи. Процедура займає 20-30 хвилин часу. Термаж також проводиться на проблемних ділянках тіла: декольте, животі, стегнах і т.д.

Результати, відгуки після термажа обличчя, повік.

Вся процедура по термажа особи займає порядком тридцяти хвилин, без будь-яких небажаних наслідків, як буває після хірургічної підтяжки. Відгуки після термажа особи в основному позитивні. Закінчивши термаж, клієнт відразу не отримує моментальних змін, ефект приходить через пару днів, іноді тижнів.

Результати після термажа обличчя та повік:

  • Чіткий овал обличчя і тургор підборіддя;
  • Вирівнюються носогубні складки і мімічні зморшки;
  • Шкіра щільно прилягає до м'язів, її поверхня більш гладка;
  • У шарах дерми самостійно виробляється колаген;
  • Зміцнюється шкіра верхньої і нижньої повіки, погляд стає відкритим;
  • Розгладжуються мімічні зморшки навколо очей;
  • Зменшується набряклість під очима (мішки).

Термаж, як і інші процедури, має свої протипоказання. Не рекомендується термаж при цукровому діабеті, вагітності та системних захворюваннях тканини (вовчак, склеродермія тощо). Абсолютно протипоказаний носіям кардіостимуляторів, металевих імплантів, філлерів. Зрозуміло, термаж не проводиться при інфекційних захворюваннях і шкірних ушкодженнях в місцях передбачуваного впливу.

Як і слід припускати, термаж - задоволення не з дешевих, це пояснюється рядом причин. У різних салонах ціни на термаж особи практично однаково високі, так як кожного клієнта в будь-якому випадку необхідна індивідуальна насадка, розрахована на необхідну сукупність частот.