Випадання вій - не тільки естетична проблема. Якщо це відбувається - прийшов час задуматися про стан свого здоров'я.

У більшості випадків природне випадання вій не помічається, оскільки нові волоски непомітно замінюють старі. Щоб залишатися шовковистим і довгими, вії вимагають звичайного догляду. Перед сном туш з вій слід обов'язково видаляти рослинним маслом або живильним кремом.

Випадання вій: причини
Багато жінок стикаються з підвищеним випаданням вій. Причиною цього можуть бути тривалі запальні захворювання очей (наприклад, кон'юнктивіт або блефарит), лікарські препарати, алергія на косметику, гіпотеріоз, погане харчування, та інші захворювання. Найпростіший метод лікування випадіння вій - це льняне або касторову олію (можна масляний розчин вітаміну Е), яке потрібно втирати в повіки і вії перед сном. Також потрібно визначити і виключити причину випадання вій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як прокинутися красивою

З чого почати лікування
Необхідно почати лікування запалення повік і хронічних захворювань, поміняти або тимчасово перестати використовувати косметику, звернути увагу на те, які ліки ви приймаєте і як харчуєтеся.


Консультація лікаря допоможе вам визначити метод лікування випадіння вій, який може включати в себе нормалізацію обмінних процесів, зняття алергічних проявів, підвищення імунологічної стійкості і усунення захворювань ШКТ.

Як лікувати випадання вій
Паралельно потрібно приймати хороші вітамінні комплекси, що містять вітамін А. Він забезпечить здоровий стан волосся і шкіри, а вітаміни групи В дозволяють запобігти випаданню вій. Також для підвищення ефективності медикаментозного лікування випадіння вій застосовують сеанси фізіотерапії, такі як озонотерапія, магнітотерапія, масаж століття і електрофорез з протизапальними і десенсибилизирующими засобами (3% -ним йодистим калієм, 2% -ним хлористим кальцієм, цинку сульфатом, димедролом). Дані процедури покращують обмін речовин, кровообіг і живлення в зоні росту вій, прибирають запалення, зміцнюють структуру і підсилюють зростання вій. З народних засобів широко поширене застосування настоїв і відварів трав, таких як квіти волошки, ромашки, і трава очанки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вчимося фарбувати вії