http://emily-mag.ru/

Для кожної жінки кухня - це особливе місце в квартирі. На ній не тільки готується їжа, а й проходять домашні посиденьки і зустрічі з друзями. Тому кухня повинна бути не просто кухнею, а місцем, де буде затишно і красиво.

В епоху швидко розвиваються технологій проблем з оформленням кухні не виникає. Облаштувати кухню можна як власними зусиллями, так і за допомогою професійних дизайнерів. Другий спосіб, звичайно, економить багато сил і часу, але вимагає великих грошових витрат. Але ж головне не час і не сам процес, а отриманий в кінцевому підсумку результат.

Якщо уявити загальний образ сучасної кухні, то він повинен бути приблизно таким:

Меблі

Одне з головних місць на кухні віддається меблів. Обов'язково повинен бути присутнім великий або компактний стіл. За ним буде приймати їжу сім'я, а також будуть відзначатися сімейні свята і проводитися зустрічі з друзями.

Обідній стіл повинен доповнюватися набором стільців. Найбільше проблем виникає з вибором самої кухні.

Шафки, полиці, колір, текстура, матеріал - часто дуже складно вибрати щось конкретне. Слід виходити з власних бажань і розмірів приміщення.

Побутова техніка

Слідом за вибором меблів постає необхідність покупки побутової техніки.


Для початку потрібно обзавестися самим необхідним: холодильником та електричної (газової) плитою. Ну а потім вже можна купувати і все інше: мікрохвильовку, електричний чайник, кухонний комбайн, словом, все те, що може стати в нагоді для приготування різних страв, полегшивши тим самим життя господині.

Останнім часом особливою популярністю користується вбудована побутова техніка. Вона вдало ховається за дверцями шафок кухні, що, звичайно, істотно полегшує загальний вигляд приміщення.

Почесне місце займає на кухні і вбудовується газовий духову шафу. Це вже не та духовка, яка вимагала часу на розігрів, та й час готування в ній був досить великим.

Багато жінок полегшили своє життя, купивши нову модель Bosch HBA 43T320. Вона не тільки красиво виглядає, але і швидко і смачно готує їжу.

Оформлення

Слід пам'ятати, що крім всього описаного, слід приділити увагу стін, стелі та статтю. Їх фарба або покриття повинні ідеально поєднуватися з меблями кухні.

Також інтер'єр кухні можна доповнити аксесуарами у вигляді різних фігурок, баночок і квіткових горщиків на підвіконні. Ну і, звичайно, кухню неможливо уявити без посуду, яка також повинна вписуватися в створений інтер'єр.