http://www.myhouse.ru/

Еще в старі добрі часи ворота служили не просто охороною дому та захистом будинку від небажаних відвідувачів, але і його своєрідним "обличчям", за яким судили про достаток господаря, його характері і т.п.

У наш час ворота так само необхідні, як і раніше, але їх вибір тепер дуже різноманітний. Існують різні види воріт з самими різними конструкціями для певних об'єктів: для будинків і дач, гаражів та підприємств, складів та організацій і т.д.

Найприємніше, що сучасні ворота можуть управлятися пультом, що дозволяє відкривати ворота на відстані. Погодьтеся, це зручно і безпечно, особливо в холодну пору року або темний час доби. Тому, найоптимальнішим варіантом для гаража можуть бути ворота секційного типу.

Перш за все - це, звичайно, надійний захист від небажаних зазіхань. Але, крім того, секційні ворота мають ще ряд переваг. Це й економія гаражного приміщення за рахунок їх піднімання до стелі, до речі - плавного і безшумного, і збереження тепла в гаражі, і сучасний дизайн, здатний додати гаражу акуратний і навіть стильний вигляд.

Взагалі-то, залежно від необхідного розміру воріт, існують їх певні види: орні, рулонні, розсувні або відкатні і т.п. Так, наприклад, ворота до 6 метрів для гаражів можуть бути і орні - найпоширеніші і прості, а більше 6-и метрів - відкатні або розсувні. Як відомо, ворота призначені не тільки для гаражів.

Для промислових підприємств, заміських ділянок, котеджів і т.п., часто використовують відкатні ворота, які зручні для дуже великих приміщень.


Цей вид воріт виготовляють в самих різних варіантах.

Так "стандарт-профнастил" - це найпростіший і дешевий варіант. "Стандарт-сайдинг" - поєднання доступності за ціною і акуратного зовнішнього оформлення, гратчасті - можливість оглядати двір і ще багато інших варіантів.

Існує багато компаній і фірм, які виготовляють будь-які види воріт з найсучаснішим дизайном, здатним прикрасити будь двір, будь то двір власного будинку, в'їзд в гараж або двір промислового підприємства.

Головне, щоб ворота не тільки добре охороняли об'єкт, але і залишали у відвідувачів позитивне враження. Більшість сучасних воріт - це автоматичні ворота, на які ставляться автоматичні приводи різних марок.

Їх вибір залежить від багатьох параметрів: розміру воріт, типу конструкцій, маси стулок, геометрії нерухомих елементів конструкції воріт, інтенсивності їх використання і т . д, тому правильно підібрати автоматичні ворота допоможуть працівники компаній з виробництва і продажу воріт. Такі компанії, зазвичай, пропонують великий вибір воріт і такий же вибір приводів для них.

Варто звернутися до хороших фахівців і надійний захист потрібного вам об'єкта стане своєрідною "візиткою" його господаря.