Нарешті прийшли до нас довгоочікувані літні дні. Сонечко припікає, а ми починаємо інтенсивно загоряти. Все б добре, але іноді хочеться і поніжитися в затінку.

Тому саме час подумати про покупку вуличного парасольки. Їх можна використовувати для захисту від сонячних променів і дощу, в якості відкритої альтанки на дачі, елемента декорування саду, тераси або патіо. Адже існує величезна кількість дизайнів від невеликих пляжних до збірних парасольок для вуличних кафе.

Пляжний парасолька легко трансформується, з такою справою впорається будь-яка, навіть сама тендітна дама. Такі парасолі добре використовувати в поїздках.

До речі, пляжні парасольки можуть підкреслити вашу індивідуальність за рахунок стильного дизайну і різноманітності кольорів. Зараз на ринку з'явилися нові стильні моделі з бахромою, а останній тренд - квадратний парасолька - виглядає дуже незвично. З такими новинками ви станете найпомітнішою на пляжі!

Садовий або дачний парасольку аналогічний пляжного, однак, може бути більшого розміру.


У цю категорію входять і шатра з навісами. Ви зможете перетворити свій сад, зробивши акцент в ландшафтному дизайні на садовій шатрі.

Матеріали парасольок теж досить різноманітні. Дерев'яний каркас має гарну міцність, при цьому він естетичний і елегантний.

Парасольки з таким каркасом підійдуть для приміщень, або для відкритих майданчиків з помірною вологістю. Там де потрібна міцна конструкція і парасолю буде відчувати великі вітрові навантаження - краще вибрати парасольку зі сталевою рамою. Сталь має хорошу антикорозійну забарвлення.

Правда у таких парасольок є один недолік - вони мають велику вагу. Оптимальний вибір для повсякденного використання в місцях з підвищеною вологістю - парасолька з алюмінієвою рамою. Він міцний, легкий і стійкий до атмосферних опадів.