8.00 Так, сендвічі з тунцем і пакетик соку в рюкзак старшої дочки поклала .. Яблучне пюре для молодшої зробила .. Ой, чоловікові шматочок буженини та салат упакувати треба, щоб на роботі булочками не перебивати .. Загалом, добрий ранок, сім'я!

А потім, поки Леруська вчиться збирати пірамідку з кубиків і тут же її руйнує, треба зварити супчик. Дрібно порізати моркву, картопельку і цибульку. Чим дрібніше, тим краще, а то діти знову розкапризувався .. Ох вже ці прівереди!

13.30 А ось і Лолка. "Мам-Мамуль! Я так набігався, так награлися! Мам, я їсти хочу, як кашалотіха!" Машинально поправляючи відмінювання дієслів, наливаю суп і дістаю з духовки м'ясний рулет. Ще трохи, і можна буде на пару хвилин присісти відпочити - ось тільки вечерю приготую, поки Лола з уроками розбирається ..
- Мам, ну де тут присудок ?!
- Мам, а можна я кавуни не в тоннах вважати буду , а у вантажівках?
- Мам, Лерка мою зошит жує - дивись!

.. 16.00 Зі присудками розібралися. Але кавуни дійсно зручніше вантажівками вважати - тонною більше, тонної менше - ну яка різниця? Ретельно прожувати зошит не піддається прасування праскою - це факт. Вечеря не готовий, а Лолі ще й з малюванням допомогти треба ...

17.00 ..
- Таких коней не буває!
- Це у Рєпіна з Шишкіним не буває, а у Пікассо ще й не таке може бути.
- Ну мамо ...

18.00 Так. Всі при ділі. Я ріжу овочі для жаркого, діти дивляться мультики. Чоловік поки на роботі.
- Мам ..
- Що, золотце?
- Я тобі допомогти прийшла. Ти ж мені допомагала з уроками.
- Малюк, ніж ти можеш мені допомогти? Давай краще я сама.
- Взагалі-то, - Лолка відразу заговорила з виразом, старанно копіюючи манеру моєї гаряче улюбленої, але жахливо занудной свекрухи, - мені вже 9 років. Бабуся в моєму віці вже борщ на всю сім'ю варила, стелі білила і за худобою ходила! До речі, куди вона за нею ходила, не знаєш? Я теж так хочу.

Я задумалася. А й справді, не знаю вже, як там з худобою і стелями, але приготувати що-небудь їстівне не тільки свекруха, але і я в 9 років могла самостійно. Може, пора передавати досвід і майстерність підростаючому поколінню? З чого ж почати? Звичайно, приготування будь-якої їжі починається з різання.


Ой, та як же я моєї доні ніж в руки дам? А раптом поріжеться? Раптом схопиться ніяково за ніж, та ще такий тупий, і .. До речі, чоловік прийде - я йому нагадаю приказку про деякі загальні риси ножів і їх господарів. Але з іншого боку, я ж в дитинстві не порізалась жодного разу? Може, даремно я себе накручую, як у казці про Лутонюшка? Мовляв, одружується наш Лутонюшка, та народиться у нього синок, ой як пошлемо ми внучка за сметанкою да в льох глибокий ...

Вирішено, на вихідних поїдемо в магазин, купимо майбутньої господині якийсь маленький, легкий ножик. Бувають адже, думаю, спеціальні дитячі ножі з малюнком мультяшним? Навчу Лолки готувати, і життя чудова почнеться: я голубці загортаю, а донька овочі на салатик ріже .. Чи ні: я торт печу, а вона канапе різьбить! І свекруха перестане брови підкидати: "Як? Лолочка досі не вміє варити борщ? Та борщ - це практично первинний статева ознака! Головний атрибут справжньої жінки!"

- Мам, - донька вивела мене з глибокої задуми . - Так піде?
Я з подивом дивилася на першу в Лолкіной життя почищену картоплину (і коли вона встигла!). Найбільше картоплина нагадувала за формою кубик. Маленький такий кубик. Зате вже очистки були багаті, товщиною з палець!
- Ну, майже піде, - я не зважилася розладнати Куховарка. - Тепер давай-ка разом спробуємо!
А ножик я їй все-таки куплю .. Та й Лерке заодно. На майбутнє.

На сайті компанії Тоджиро ви можете дізнатися більше про фантастичні Японських ножах і навіть отримати в подарунок нож по акції "Як у дорослих, але веселіше!": Http://www.tojiro.ru/news/vnimani-akcija

Довідка: Компанія "Тоджиро" є представником японської компанії "Fuji Cutlery Co., Ltd.", що займається виробництвом професійних і побутових кухонних ножів. Мета компанії "Тоджиро" - представити жителям Росії продукти вікових технологій японського ножового мистецтва. На прилавках нашого Інтернет-магазину Ви завжди знайдете великий асортимент японських кухонних ножів на найвибагливіший смак.