Святковий стіл повинен пістрявити салатами, але як правильно прикрасити салат і подати до столу, знає не кожен.

Подавані до столу салати, завжди виглядають апетитно, так це і повинно бути. Салати призначені, в більшості випадків, для того, щоб розіграти апетит у гостей.

А щоб апетит розігрався, салати повинні смачно виглядати, адже вони, не тільки для того щоб їх їсти, але і радувати око. Салати подають в посуді з кришталю, фаянсу, скла або металу. Посуд буває різних форм, і чим витонченіше форма, тим цікавіше виглядає салат.

Важливо, щоб рецепт салату був не тільки красивим, смачним і корисним, а й важливо те, щоб салату при цьому вистачило на всіх. Для того, щоб салату було достатньо, найчастіше його укладають у вигляді невеликої гірки, так щоб вмістити достатню кількість страви і в теж час, залишаючи краї посуду вільними, зробити його доступним і привабливим для гостей.

Як і все прекрасне, салат вимагає, щоб його прикрасили. Прикрашати салат потрібно за допомогою продуктів. Ідеально підходить зелень, оливки, горошок кукурудза і так далі, головне щоб прикраса, так само було їстівним.


Для кожного салату потрібна окрема ложка, яку розміщують між стінкою салатниці і салатом.

Салати з крупно нарізаних або цільних продуктів, таких як огірки, нарізані часточками, помідори, листи зелені і так далі, найкраще розкладати на плоскому блюді і прикрашають листям зелені.

Як розкласти овочі, вирішує кожна господиня сама, використовуючи всі свою фантазію і дизайнерські здібності. Такий салат накладають в свою тарілку за допомогою ложки та виделки.

Якщо до салату потрібен соус, то такі страви подаються по-різному. Наприклад, якщо салат подається кожному гостю в індивідуальній посуді, то соус з салатом не змішуються, а якщо салат подається в одній загальній салатниці, то він повинен бути заправлений соусом.

Оригінальним рішенням буде помістити салат в тарталетках, порційний салат дозволить гостям, спробувати все салати, оцінити по достоїнству не тільки кулінарні здібності господині, але і її фантазію.