Йорданія - одна з найбільш захоплюючих і цікавих країн Близького Сходу. Це безпечна країна для мандрівників, жителі країни дуже доброзичливі і тут завжди сяє сонце.

Йорданія є переважно пустельною країною, однак тут плескаються води теплого Червоного і цілющого Мертвого морів.

Для одних людей Йорданія незмінно асоціюється з біблійними подіями і життям Христа, хтось чув про місто-примару Петра, а є й такі, хто тут же пригадає ерофеевскій коктейль "Йорданські струменя". Але для тих, хто встиг відпочити в Йорданії, ця країна пов'язана тільки з захоплюючим і комфортним відпочинком.

Відпочинок в Йорданії став для багатьох туристів незабутнім дотиком до загадкових старожитностей Сходу. Цивілізація європейського штибу прийшла до Королівства Йорданія порівняно недавно, і тому пам'ятники різних древніх культур збереглися тут майже в первозданному вигляді.

Досить згадати, що на території цієї держави розгорталися багато біблійні сюжети, тут збереглися будівлі, зведені древніми греками, римлянами і, само собою зрозуміло, пам'ятники середньовічного арабського зодчества.

Навіть столиця Королівства, місто Амман, незважаючи на цілком сучасні готелі, готелі та розважальні комплекси, зберіг, загалом і в цілому, своє старовинне чарівність.

В останні роки туризм в Йорданії, так само як і на території всього Близького Сходу, переживає справжній розквіт - місцева влада в особі короля Абдалли II всіляко протегує розвитку туристичного бізнесу. Для залучення туристів тут є практично все: пляжний відпочинок і лікування на берегах Мертвого і Червоного морів, екскурсії в стародавні фортеці, розвинена розважальна інфраструктура, актуальний для сучасної туристичної індустрії східний колорит.

Немає ніяких сумнівів, що Йорданія доведеться до душі туристам, які віддають перевагу екзотичний відпочинок.


Сімейний відпочинок в Йорданії також вельми популярний: адже тут можна і відпочити і оздоровитися.

Мертве море здавна славиться своїми цілющими властивостями - тому відпочинок на Мертвому морі здатний принести не тільки позитивні емоції, а й користь для здоров'я. Що знаходиться на самому півдні Йорданії місто Акаба подарує своїм гостям незабутній відпочинок на узбережжі Червоного моря.

Екскурсії по Йорданії - окрема тема. Тут дійсно є на що подивитися. Стародавнє місто Петра, основна частина якого викарбувано із суцільної скелі, є, нарівні з єгипетськими пірамідами, одним з найзагадковіших споруд минулого.

Особливою популярністю серед відпочиваючих користуються екскурсії в пустелю Ваді Рам - краси цього місця туристи можуть оглядати , пересуваючись на джипі або верхи на верблюді. Всіх, кого цікавлять йорданські давнину, чекає розділив долю Помпей античне місто Джераш, фортеця хрестоносців Карах, пам'ятники арабської архітектури Мадаба і Ель-азрака, базальтовий місто Умм Кейс, а так само безліч визначних пам'яток, пов'язаних з долею Івана Хрестителя, Ісуса Христа, святих апостолів і пустельних пустельників раннього християнства.

Всі скарби давньої і сучасної Йорданії знаходяться всього в чотирьох годинах авіаперельоту з Москви. Отримати йорданську візу можна або в Посольстві Йорданії, або безпосередньо в аеропорту м Амман (це коштуватиме близько 15 доларів США).

Йорданія - вельми гарне місце, щоб провести тут деякий час і, звичайно, витратити трохи грошей. Тур на тиждень (переліт до Аммана, проживання в готелі 5 * на Мертвому морі) - близько 1320 доларів, на 2 тижні - близько 2000 доларів.