За останній час Чорногорія (або як її прийнято називати в країнах Європи - Монтенегро) впевнено здобуває статус однієї з найбільш привабливих для туристів країн.

Сюди приїжджають відпочити і насолодитися пишністю первозданної природи, а також з метою поправити здоров'я на одному з кліматичних курортів Чорногорії, серед яких особливо славляться Петровець, Будва, Ігол, о. Святий Стефан, Котор, Герцег-Нові, Бечічі.

Що таке кліматотерапія, і чому Чорногорія може вважатися кращою оздоровницею на Середземноморському узбережжі?

Кліматотерапія - це лікування та профілактика захворювань за допомогою впливу на організм природно-кліматичних умов тієї чи іншої місцевості. Метеорологічні фактори здатні відновити роботу серцево-судинної, дихальної, нервової систем, активувати обмінні процеси, зміцнити імунітет і підвищити загальний тонус організму.

Особливий субтропічний мікроклімат Чорногорії дозволяє вважати її унікальним місцем для проходження кліматотерапевтичних процедур. Адже тут ...

- найчистіший, воістину цілюще повітря з великим вмістом іонів, озону і ефірних масел - прогулянки по узбережжю і активний відпочинок на повітрі допомагають при бронхіальній астмі та кардіологічних захворюваннях;

- найкращі в Європі пляжі, в піску яких міститься до 26 корисних мінеральних речовин - повітряні ванни на піщаних пляжах допомагають у лікуванні кістково-м'язової системи та безпліддя.

- найчистіша морська вода, насичена солями (в Адріатичному море концентрація солі досягає 38 міліграм на 1 грам води, в той час як в Чорному морі - лише 16 міліграмів); - Морські купання роблять благотворний вплив на весь організм: покращують стан шкіри, зміцнюють імунну і судинну системи, нормалізують тиск, а в комплексі з іншими процедурами - гідромасажем, обертиванііем водоростями, грязьовими ваннами - допомагають при стресах, хворобах суглобів, м'язової атрофії, целюліті, бронхіті.

Самий сонячне місто в Європі теж знаходиться в Чорногорії - це Будва: у липні сонце світить тут приблизно 332 години.


І, ймовірно, немає нічого дивно в тому, що багато росіян, яких цікавлять апартаменти в Чорногорії, вибирають саме Будванськая Рів'єра - адже хто не мріє жити там, де так багато сонця ...

Як бачите, говорити про цю маленької гірської країні можна тільки в найвищому ступені - і в цьому не буде ні краплі лукавства. Відпустка, проведений в Чорногорії, подарує справжнє свято душі та здоров'я тілу!

http://www.efamily.ru/articles/103/1265