Подорож - це весело, але тільки не в тому випадку, якщо вам доводитися тягати з собою по всьому світу тонни речей.

Проблема полягає в тому, що більшість людей не мають ні найменшого уявлення, як упаковувати речі ефективно. У підсумку вони беруть із собою багато речей, в яких насправді не потребують. Це часто призводить до непотрібних хвилювань і стресу.

Сумка або валізу на колесах?

Сумки, як правило, важкі і незручні. Їх форма може принести масу дискомфорту під час довгої подорожі. Набагато зручніше подорожувати з валізою на коліщатках. Чим компактніше він буде, тим краще.

Зазвичай ми вибираємо валізи побільше, щоб умістити туди максимальну кількість одягу. У цьому немає ніякої необхідності. Скоротіть багаж до мінімуму. Якщо ви їдете відпочивати на тиждень, необов'язково брати одяг на сім днів. Якщо щось забрудниться, це завжди можна випрати.

Рюкзак для навколосвітньої подорожі

Якщо ви вирішили відправитися в подорож по всьому світу, вам необхідно взяти з собою добре обладнаний рюкзак. Сучасні рюкзаки призначені для комфортних подорожей, і багато з них снабждени коліщатками для пересування по місту.

Проблема рюкзака полягає в тому, що, чим більше речей в ньому лежить, тим він важче. Якщо ви зібралися мандрувати світом, максимальний обсяг рюкзака, який вам потрібен - 40 літрів. Часто набагато дешевше і практичніше купувати деякі речі, прибувши в пункт призначення, ніж везти їх від самого будинку.

Скачайте одяг

Скачавши ваш одяг в тугий рулон ви зможете умістити її в більш маленький рюкзак або валіза.


Можна взяти з собою в двотижневу подорож маленький чемодан і при цьому щодня змінювати одяг.

Половина багажу

Заведіть звичку після завершення зборів валізи, виймати звідти рівно половину речей. Вам дійсно необхідно щодня надягати різні штани? А як щодо десяти книг, що ви взяли? Ви думаєте, вам буде нудно? Врядли всі ці речі здадуться вам настільки ж необхідними, як на початку зборів.

Покупки на місці призначення

Покупку деяких речей можна відкласти до прибуття на місце призначення . Це, можливо, заощадить ваші гроші і зробить перевезення речей більш комфортною.

Спеціальні упаковки

Забудьте про звичайних засобах гігієни. Якщо Ваша поїздка триватиме всього лише тиждень, немає ніяких підстав брати цілу пляшку шампуню або гелю для душу. Купите те ж саме, але в маленькій упаковці. Також бажано покласти свої лазневі приналежності в окремий мішечок, який ви зможете в майбутньому повісити у ванній кімнаті готелю. До того ж це допоможе вам підтримувати чистоту.

Багатофункціональна одяг

Універсальна одяг - це здорово. Сьогодні вона буває самих різних стилів. Ви можете надіти одні й ті ж штани і в ресторан, і на гірську екскурсію, і виглядати при цьому відмінно. Також дуже зручні сорочки з повітропроникного матеріалу. Багато з них навіть не треба прасувати.