<


img src="/img/d/c/dcd24f2a1e1f1186fb55f9f4e4c1af4e.jpeg"/>http://www.lampal.ru/

Для більшості туристів Латвія асоціюється з Ризьким затокою і його піщаними пляжами, старовинними палацами і сучасними готельними комплексами , дивно прекрасною природою, безліччю заповідників і національних парків.

Доглянуті міста Латвії полонять туристів химерними архітектурними шедеврами і неповторними сучасними спорудами, а також тихими вуличками з безліччю затишних ресторанчиків і кафе.

Відмінною особливістю відпочинку в Латвії є неповторний колорит і дружня атмосфера місцевого народу, який завжди радий російським туристам, створюючи всі умови, щоб відпочиваючі почувалися як удома.

Крім затишній столиці Риги є безліч спокійних містечок і курортних регіонів з фешенебельними готелями, які надають можливості розваги без перерви.

Слід окремо зауважити, що відпочинок в Латвії прекрасний у будь-який час року, проте завдяки своїм унікальним кліматичним умовам найбільш популярним є відвідування цієї країни в літні місяці.

І це не дивно, адже влітку тепле море і сонячна погода дозволяють в повною мірою отримати задоволення від розміреного, але повного вражень відпочинку.