http://relax./

Цюрих, "подієва столиця" Швейцарії, місто, розташоване біля води, з прекрасним видом на засніжені Альпи на горизонті , пропонує своїм гостям дивовижне розмаїття розваг.

Цюріх вважається одним з провідних світових центрів мистецтва, в ньому більше 50 музеїв і 100 художніх галерей. Тут зібрано багатство образотворчого та художнього світу, саме в Цюріху зародилося художній напрям дадаїзм, місто пишається найбільшою колекцією швейцарської культурної історії і останньою роботою Корбузье.

Туристи тут знайдуть торговий рай всесвітньо відомих брендів, традиційних ділових і міських цюріхських марок, а також саме тут їх чекає найяскравіша і яскраве нічне життя в Швейцарії.

Якщо ж їм потрібні додаткові сили, після вдалого шопінгу і безсонних ночей, то можна відпочити і відновити сили здійснивши пішу прогулянку на гору Утліберг і по околицях, або відправившись на гірськолижні курорти - до яких тільки година їзди.

Влітку можна насолоджуватися купанням у річці і на озері в самому серці міста, і це абсолютно безпечно, як і угамування спраги з 120 питних фонтанів, які радують жителів міста і туристів у різних куточках Цюріха. Це місто - один з найбільш екологічно чистих - кілька років очолював список міст найкомфортніших для життя.

Ті, хто вирішить відвідати Цюріх на Різдво, знайдуть на традиційних різдвяних ринках і в магазинах Цюріха подарунки своїм близьким і побалують себе вкуснейшими делікатесами.


У грудні все місто залитий теплим святковим світлом, в повітрі - запах ванілі і глінтвейну, а звуки різдвяних піснеспівів і концертів пливуть над річкою Ліммат.

Різдвяні цирки - така ж невід'ємна частина сезону, як і Магія Новорічної ночі з легендарними феєрверками, які щороку влаштовує Асоціація Готелів Цюріха. А нове святкове освітлення знаменитої Банхофштрассе в центрі міста і спеціальна пропозиція "Шопінг вночі і в неділю" зробить поїздку до Цюріха в період Різдва справжньою казкою з обов'язковим виконанням бажань.

Для найбільш "просунутих" туристів Офіс по туризму Цюріха пропонує особливий гід по місту. З новим безкоштовним додатком для iPhone "City Guide" можна познайомитися з Цюріхом без сторонньої допомоги. Інформація надається німецькою, англійською, французькою, італійською та іспанською мовами.

Гуляючи по Цюріху, можна заглянути в галерею "Alex Schlesinger", яка відкрилася в 2003 році. Протягом року галерея організовує сім самостійних виставок в своїх залах, а також бере участь у "Міжнародній виставці сучасного мистецтва" в Цюріху.

Головним при складанні програми галереї є те сучасне мистецтво, яке займає позиції між абстрактною і фігуративного малярства . У галереї в даний час виставлені роботи двадцяти художників зі Швейцарії та інших країн

Цюріх схожий на гастрономічне меню, його секрет в якості інгредієнтів - їх можна змішувати в різній кількості, але задоволення від смаку буде незмінним.