http://relax.

Тем, хто під час відпустки шукає спокій і самоту, в Ріміні робити нічого! Це шалено веселе, гучне і тусовочне місце. Курорт-свято!

Сотні кафешок і ресторанів, магазини, дискотеки, клуби, парки атракціонів, аквапарки та інші радощі життя за доступними цінами.

Є й компромісний варіант - зупинитися в сусідньому респектабельному містечку Річчоне і їздити запалювати в Ріміні. Ще один варіант спокійного розміщення - Мілано-Маріттіма, модний курорт з сосновим парком, притулок золотої молоді.

Національні особливості

Однак незважаючи на такий приплив молоді з багатьох країн, Ріміні несе в собі чарівність старого світу. Місто в III в. до н. е. заснували римляни. Символ міста - Тріумфальна арка Августа, найдавніше будова Ріміні (27 р. До н.е..).

Міст Тіберіуса, зведений приблизно в цей же період, досі використовується за прямим призначенням! Головна прикраса площі Кавур - фонтан Пінья, яким захоплювався сам Леонардо да Вінчі. Загляньте в храм Малатести (XV ст.), Щоб побачити фреску П'єро делла Франческа, розп'яття роботи Джотто, барельєфи Агостіно ді Дуччо.

Храм почали будувати за розпорядженням місцевого правителя, велелюбного Сигізмундо Малатести. Це був розкішний подарунок для його третьої дружини. До речі, у італійців є стійкий вираз "хлопчина з Ріміні", яке аналогічно нашому "дамський угодник".

Встояти перед місцевими чоловіками дійсно складно: вони божественно гарні, галантні і незрівнянно танцюють.


Хочете перевірити, зайдіть в один з нічних клубів Ріміні - Baia Imperiale, Pascia або Embassy, - і вже через півгодини вам захочеться попросити політичного притулку!

Про чудовий, чудовий світ!

Вважається, що парки розваг будують для дітей, але ж в кожному дорослому теж живе дитина! Поруч з Річчоне знаходиться цілий комплекс розваг: найбільший аквапарк в Європі "Аквафан", тематичний парк "Ольтремаре" з дельфінарієм і кінотеатр, де показують стереокино.

Парк "Італія в мініатюрі" - наочний посібник з історії архітектури . Всі італійські шедеври - собори, палаци, замки - виконані хоч і в зменшеному вигляді, але з великою точністю. Тут можна навіть зробити прогулянку на гондолі по мініатюрної копії венеціанського Гранд-каналу.

Люблю я макарони

У Ріміні величезна кількість ресторанів. Радимо побувати в Soardi (любителям м'ясних страв) або в Trattoria Tonino il Lurido, улюбленому закладі Фелліні (найсвіжіші риба і морепродукти). Обов'язково спробуйте ігристе вино Lambrusco і, звичайно, знамениті італійські спеціалітети - піцу, тортеллини (крихітні пельмені з м'ясом), тортоллоне (пельмені з сиром), тальятелле (довге хвилясте макарони, схожі на біляві локони).

Що потрібно обов'язково зробити в Ріміні:

• Покататися на водному мотоциклі.
• З'їздити за покупками в торговий центр "Арка".
• Відвідати Мірабіландія - місцевий відповідь Діснейленду .