Одним з головних органів людського організму є печінка. Цей орган має здатність до регенерації, завдяки чому в більшості випадків успішно справляється з покладеним на нього завданням - очищенням крові від шкідливих речовин. Однак до печінки потрібно ставитися з усією обережністю, оскільки збій у її роботі може спричинити дуже серйозні наслідки.

Для зниження ризику розвитку різних захворювань, прискорення процесу відновлення печінки і підтримки нормальної працездатності печінки необхідно намагатися виключати з свого раціону шкідливі для печінки продукти.

Нижче представлений список найбільш шкідливих для печінки продуктів, можливо, повністю виключити їх зі свого раціону не вдасться, проте знизити їх споживання ви повинні постаратися в будь-якому випадку, якщо хочете мати здорову печінку.

Алкоголь для печінки

Напевно, не знайдеться такої людини, який не був би обізнаний про шкоду спиртних напоїв, про їх негативний вплив на організм і на печінку зокрема. Однак з кожним роком кількість людей, які регулярно вживають алкогольні напої, небезпечні для здоров'я, тільки збільшується. А статистика наслідків зловживання достатньо сумна. Вживання алкоголю - третя після серцево-судинних і онкологічних захворювань причина смертності населення. Безконтрольне вживання спиртного може не тільки порушити роботу печінки і привести до цирозу, а й викликати ряд захворювань інших органів.

Газовані напої для печінки

В даному випадку мова піде про шкідливі солодких газованих напоях - різних колах, лимонадах та інших. У всіх них без винятку міститься велика кількість цукру, добавок штучного походження (підкислювачів, консервантів, ароматизаторів, емульгаторів, барвників), різних кислот, а також досить часто в їх складі є канцерогенні речовини. Такі напої позначаються негативно не тільки на роботі печінки, а й на роботі шлунка і всього організму в цілому.

Консерви для печінки

Якщо ви вживаєте консервовані продукти кілька разів на рік, нічого страшного з вашою печінкою не трапиться. А ось звичка постійно замінювати свіжі продукти консервованими може закінчитися масою хвороб, у тому числі і печінки. У консервах корисних речовин практично немає, а ось небезпечних речовин в таких продуктах предостатньо: консерванти, ароматизатори, підсилювачі смаку штучного походження.


Структура продуктів у процесі обробки їх для консервації значно змінюється, корисні речовини практично зникають. А в тому випадку, якщо порушується технологія виготовлення консервів, ви ризикуєте ще й отримати важке отруєння.

Їжа з фаст-фудів для печінки

Про шкоду продуктів їх фаст-фудів написано чимало. В англійській мові таку їжу називають стійким словосполученням 'junk food', що при дослівному перекладі означає "їжа-сміття". По суті, такою вона і є. У їжі з фаст-фудів багато солі і жирів, синтетичних добавок, канцерогенних речовин, печінка не справляється з такою кількістю шкідливих речовин і при регулярному вживанні такої їжі може давати збої. Але страждає від такої їжі не тільки печінку. Компоненти, що входять до складу їжі з фаст-фудів, викликають ряд небезпечних захворювань, серед яких безпліддя, атеросклероз, артрит, ожиріння, порушення гормонального балансу, онкологічні захворювання, незворотні порушення в роботі імунної системи. Ще один мінус таких продуктів - це те, що вони викликають звикання.

Продукти швидкого приготування для печінки

Всіляка їжа з пакетиків - бульйонні кубики, супи, локшина швидкого приготування ніякої користі для вашої печінки не несуть. Якраз навпаки, вони дуже шкідливі за рахунок того, що до їх складу входять у великій кількості такі харчові добавки, як підсилювачі аромату і смаку, фарбники, регулятори кислотності і велика кількість солі. Всі вони негативно позначаються на роботі печінки, а також виділяють безліч токсичних речовин, які отруюють весь організм.

Майонез для печінки

В магазинному майонезі крім великої кількості жирів, у тому числі і насичених вуглеводів, міститься безліч інших шкідливих речовин, серед яких оцет, натрій і численні синтетичні добавки - барвники, замінники і підсилювачі смаку. Кількість консервантів також зашкалює, адже багато видів майонезу мають термін придатності до півроку. Всі ці речовини, що входять до складу майонезу, провокують збої в роботі печінки, і порушення в роботі шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи, ведуть до порушення обміну речовин і ожиріння.