Зі зміною сезону і настанням холодів кожна дівчина поспішає оновити гардероб. І при цьому враховуються деякі важливі моменти: де вигідніше робити покупки, як прибрати нові речі не завдати сильної шкоди фінансам, і в той же час слідувати останнім новинкам моди, а найголовніше як вибрати те що підходить саме вам.
жокейка
Як справжній англієць, цей головний убір досить примхливий: форма обличчя його власниці повинна бути овальної, стріжка- короткою (на кшталт каре), наряд-стриманим.
Бере
Підходить всім, в тому числі дівчатам з великими рисами, круглим або витягнутим обличчям. Це єдиний головний убір, під який не треба ховати челку- з нею він виглядає ще ефектніше.Кокетка
Цей фасон родом з 20-х, тому краще поєднується з одягом у стилі ретро. Зробивши димчастий макіяж очей, ви ще яскравіше підкреслите образ. Кругла форма пом'якшить квадратне обличчя, а асиметрія виділить вилиці.
Федора
Для круглоліций це кращий спосіб загострити контури особи. Капелюх з невеликими полями "дружить" з довгим волоссям і майже будь верхнім одягом, від куртки до хутряного кожушка.
Крислатий капелюх
Її може надіти тільки висока дівчина. Волосся підійдуть прямі і довгі, розпущене або зібрані у хвіст. Дотримуйтесь тенденції: пов'яжіть під капелюх бандану.