Вінтаж з ніг до голови? Італійський дизайнер взуття Паола Бей впевнена: "У vintage ви виглядаєте, наче намагаєтеся створити щось, чого більше не існує". Саме так вона описала любов людини облачати себе з голови до ніг у речі з іншої епохи, і потрапила в саме яблучко. Vintage, швидше за все, буде актуальним завжди, але в малих дозах! Якщо ви не хочете виглядати прибульцем з минулого століття, слід познайомитися з деякими правилами підбору подібних речей.

Чому люди так люблять вантажу? Тут є кілька очевидних причин. Вінтажний одяг - вірний спосіб частково повернутися в улюблене минуле, що часом просто необхідно людям, з тугою озиратися назад. Однак це, звичайно, не найголовніша причина. Враховуючи, що вінтаж - це, як не крути, все ще здебільшого доля інтелектуалів і богеми, оригінальний одяг з минулого стає способом виділитися з натовпу, надати своєму образу неповторність і шарм.

У кожному разі, є кілька правил, які існують для тих, хто збирається стилізувати свій зовнішній вигляд під вінтажний. Щоб ваш вантажу не перетворився на звичайний секонд-хенд, і замість ретро-стилю не вийшло враження, що вам просто не вистачає коштів, потрібно володіти тонким смаком і почуттям міри. Ось найпростіші підказки, які допоможуть модникам в поході по вінтажним магазинах.

1. Шопінгу - час, вінтажу - багато часу. Часом, щоб знайти дійсно "ту саму" річ, може знадобитися не два і не три години, а кілька днів, а може, й місяців. Не потрібно лякатися, адже в цьому-то і є відмінність одягу вантажу від всієї іншої. Крім того, в магазинах, де пролягає ваш шлях, дещо інший спосіб подачі товару, і принцип "нова колекція" - "стара колекція" тут, звичайно, не працює. Так що готуйтеся гарненько покопатися в коробках з шарфами і поритися серед купи суконь.

2.


Ігноруйте лейбли. Звичайно, знайти плаття від Dior за $ 35 - це справжня удача (таке буває), але спеціально прагнути до цього у вінтажному магазині - чисте безумство. Не важливо, якої марки той светр з розкльошені рукавами, запахом і широкою гумкою внизу, але якщо він є справжнісіньким писк 70-х, то саме це має підштовхнути вас до покупки.

3. Пил століть. У старого одягу, як і у всього старого взагалі, є неприємну властивість - поступово вмирати. Старі речі набувають затхлий запах, а тканина занепадає. Плюс до всього, витрати самого процесу шкарпетки: на придивилася спідниці можуть бути плями або дірки, які вже не підлягають усуненню. Так що серйозно проекзаменують потрібну річ, щоб потім не шкодувати про даремно витрачений час і гроші.

4. Не той розмір. Якщо у вас законний сорок четвертого розмір, але всі сукні чомусь попадаються наполегливо на два розміри менше, не зневіряйтеся і приміряйте вподобану річ. Справа в тому, що з плином часу індикатори розмірів міняються, і те, що по ідеї повинно бути вам до неможливості велике, насправді може відмінно сидіти. Крім того, не потрібно думати, що вінтажний одяг може задовольнити всім вашим запитам. Так, вона повинна сидіти ідеально, але часто цей ефект досягається кропіткою перешіваніем гудзиків, укорочуванням рукавів і т.п.

5. Людський фактор. Вам краще відразу подружитися з продавцем магазину, навіть якщо він вам не дуже сподобався. Якщо вам щось знадобиться, ця людина зможе підказати вам, в якому куточку завалялася по-справжньому цінна річ. А в такій тонкій сфері цінну пораду консультанта відіграє важливу роль для правильної покупки. Бажаємо успіху!