<


img src="/img/d/9/d9f4e8ad47f5a9b6cec1ddb5defa340b.jpeg"/> Тетяна Селихова

Туніки із задоволенням носили ще в античні імена.

У наші дні вони знову в моді і по праву вважаються класикою гардероба.

Туніки доречні в будь-якому віці, незалежно від ваги і типу фігури.

У спеку, коли немає бажання вдягати нічого, крім купальника, туніка дасть можливість дотриматися мінімальний дрес-код в прибережному кафе.

У похмурі і холодні дні (а такі безумовно будуть, якщо проводити літні місяці в нашій країні) туніку можна поєднувати з жакетами, кардіганами, блейзерамі, тренчами, куртками з деніму або шкіри.

Вільна простора туніка без підкресленої талії створює актуальний box-look - залежно від аксесуарів він може бути богемним або в стилі 80-х.

А широкий пояс, який можна помістити вище або нижче талії, виявиться доречним і якщо ви наділи туніку як сукня, і якщо ви поєднуєте її з шортами, джинсами-скинни, лосинами, спідницею- олівцем і т.п.

Щоб створити модний зараз образ у стилі 20-х років, доповніть туніку-Мініплати зі спущеним плечем тоненьким пояском нижче лінії талії, човниками, сумкою-Пошета і капелюшком з вуалеткой або великим квіткою .

Для іміджу "міський циганки" підійде взуття на плоскому ходу, але з тунікою носять не тільки балетки або гладіатори, а ботфорти і чоботи-козаки.

Також варто звернути увагу на зорово подовжуючу ноги взуття на платформі і витончені "мери-джейн", туфельки з ремінцем.