Одяг класичного стилю завжди стримана і при цьому трохи розкута. Функціональна продуманість подібного одягу поєднується з традиційною уявленнями про манірності класичних костюмів і вузької спрямованості заданого типажу на ділові прийоми.

У наш час поняття про одяг у стилі "класика" значно розширилося, і сюди стали вторгатися елементи як спортивного, так і фольклорного стилів.

Різноманіття зазвичай досягається при варіюванні різнорідних елементів, які і складають цілісний і гармонійний ансамбль. Строгість, яка завжди була характерна для "класики" виражається в підборі тканин і аксесуарів костюма.

Іншими словами асортимент костюма залишається колишнім, змінюється подібний підхід до вирішення дизайнерської завдання.

Одним із традиційних класичних предметів одягу є пальто, яке також зазнало певну модернізацію. Підкреслені плечі в поєднанні з об'ємністю завжди додадуть його власникові солідної упевненості в собі.

Тип пальто-лоден, на виготовлення якого йде грубошерстное непромокальне сукно - додасть зовнішньому вигляду романтичної брутальності. Таке пальто відрізняє відсутність декоративних прикрас, за що в народі таке пальто називають "пастушечьім" (рідше "поміщицьким").Інший тип - ватяні пальто. Найчастіше вони забезпечені відстібається підкладкою з твіду або вовни. У такому пальто можна не боятися і найсуворіших морозів, так як воно і розраховане саме як багатофункціональне: гнучкість моделі, яке легко може пристосуватися як до міжсезоння, так і до раптових холодів, вигідно підкреслить і гнучкість вашої натури, а декоративні прикраси зуміють відтінити претензійний вишукування.

Пальто-плащ - це нев'януча тема міського одягу. Що бере початок з давніх віків, пальто-плащ модернізується під смаки сучасності, залишаючись улюбленим видом одягу стильних городян. Шик плаща - романтика! Популярні габардинові плащі, досить об'ємні і скроєні з тканини декількох кольорів, доповнять пікантність вашої зовнішності, а відстібається капюшон дасть відчуття захищеності.

Пальто не може застаріти, тому що є одним з найдемократичніших видів одягу, і в той Водночас - одним з найбільш претензійних. З одного боку, легке і зручне, воно здатне захистити як від дощу і бруду, так і від холоду і снігу, з іншого - вибір крою і тканини, сама модель: все це допоможе висловити ваш внутрішній світ і, той настрій, який ви хотіли б явити відкритого для нових завоювань світу.