Красиві ніжки - мрія будь-якої жінки! Але існують дві основні проблеми, що не дають багатьом жінкам почувати себе комфортно. Це целюліт і варикоз. Їм схильні жінки, практично будь-якого віку - від молодого до старшого покоління.

Збільшені варикозні вени виглядають відштовхуюче, нерідко навіть заподіюють біль. Варикоз викликає не тільки естетичні проблеми, він також супроводжується хворобливими відчуттями і викликає дискомфорт. А які неприємності доставляє апельсинова кірка власниці, і розповідати не потрібно. Про те, що це за напасті і як з ними боротися, ми і поговоримо.

Суть проблеми:

Відчуття тяжкості, печіння і втоми в ногах, проходить тільки при ходьбі, набряки гомілки і стопи, судоми, поява судинних синьо-фіолетових "зірочок" з дрібних вен. Потім відбувається розширення більш великих вен: вони стають видні під шкірою і мають вигляд переплітаються вузлів. Все це говорить про порушення кровообігу.

Саме поганий кровообіг - головний ворог здоров'я і краси ваших ніг. Від нього багато в чому залежить поява і розвиток целюліту і варикозу. Як раз-таки целюліт схильний утворюватися в місцях із сповільненою циркуляцією крові. А з'явившись там, він ще більш посилює проблему кровообігу, так як створює осередок застою.

Як утворюється целюліт:

В результаті порушення кровообігу в дрібних судинах порушується і надходження кисню до жирових тканин.


У них швидко утворюються тверді грудочки жиру, наповнені токсинами, які і штовхають шкіру вгору і назовні. Стінки клітин стають товстими і твердими, жир ще більше закупорюється і практично виявляється замкненим в організмі. Так і з'являється характерна мелкобугристая поверхню шкіри. Адже в першу чергу неприємні відкладення жиру і целюліт з'являються там, де порушена циркуляція крові і лімфи через тривалої бездіяльності м'язів.

Як утворюється варикоз:

поганий кровообіг веде до того, що венозна система вже не справляється, в результаті чого ноги болять і до кінця дня набрякають. Утруднюється відтік крові по венах ніг, і переповненим вени розширюються, вміщуючи в себе застояну кров.

Що робити?

По-перше: Чи не носити постійно тісний одяг і високі підбори, не сидіти довго з закинутими одна на іншу ногами і, звичайно, якомога більше рухатися!

По-друге: Не забувайте про контрастний душ, фізичні вправи і масаж! Адже це покращує загальний стан ніг, підвищує їх пружність і підсилює кровообіг. Плюс до всього, масаж підсилює лімфо- і кровоотток, покращує стан тканин, ліквідує застійні явища, нормалізує кровообіг і, отже, перешкоджає утворенню або розвитку целюліту і варикозу.

Ці безсумнівно приємні і прості процедури допоможуть Вам відновити і зберегти здоров'я, красу і привабливість!