Французький манікюр завоював надзвичайну популярність у моделей та бізнес-леді. Чому?

По-перше, він нейтральний, що дуже важливо, якщо ви міняєте одяг набагато частіше, ніж можете дозволити собі робити відповідний під неї манікюр.

По-друге, його нанесення не займає багато часу, а нігті при цьому виглядають акуратно і красиво. Ну а якщо ви ще сумніваєтеся в достоїнствах французького манікюру, радимо вам відчути їх на власному досвіді - за допомогою наших корисних порад.
Форма кольору
"Французьким" прийнято називати манікюр, при якому використовується лаки суворо визначених кольорів: білий або бежевий, рожевий і прозорий. Нігтям надається особлива прямокутна форма, кінчик фарбується білим лаком, а інша частина нігтя - лаками блідих відтінків.

Замість білого лаку для фарбування кінчика нігтів можна використовувати білий олівець. У цьому випадку ніготь фарбується ні з зовнішньої, а з внутрішньої сторони.
Отже, перед початком подбайте про те, щоб надати нігтям потрібну форму. Для цього край нігтя обробляється пилкою по прямій, і тільки після цього гострі куточки злегка закругляются. Не забувайте також про загальне правило манікюру: рух пилки по нігтю з одного і з іншого його боку може бути тільки в одну сторону - до центру.

Акуратно видаліть всі задирки. Розм'якшите кутикулу спеціальною рідиною з мінеральними компонентами, а потім обережно за допомогою палички з апельсинового дерева видаліть її, намагаючись не зачепити живу шкірку.
Нюанси техніки
Перед нанесенням якого б то не було лаку, поверхню нігтя знежирюють. Для цього досить протерти її тампоном з рідиною для зняття лаку. Руки повинні бути сухими, а на нігтях - утримуватися крему.

Першим шаром на нігті наноситься основа - безбарвний лак або спеціальна лікувальна емаль, яка зміцнює нігті і додає їм здоровий колір. Необхідно дочекатися, поки перший шар як слід висохне, і тільки тоді починати наносити звичайний лак.

При французькому манікюрі спочатку закрашивается виступає частина нігтя - лаком білого кольору зовні нігтя або спеціальним манікюрним олівцем з внутрішньої сторони.

Якщо ви купили занадто жорсткий олівець, потримайте його кілька секунд під струменем гарячої води, а після - приступайте до використання.


Щоб акуратно зафарбувати кінчики нігтів, не захоплюючи інші ділянки, скористайтеся спеціальними аплікаторами, зазвичай вони входять в набір для французького манікюру.

Якщо ж у вас їх немає, можна зробити щось подібне самостійно. Для цього візьміть щільну тканину, у якої не кришаться краю, наріжте з неї тонкі довгі смужки, злегка змочіть їх водою, щоб аплікатор краще тримався на нігті (але не перестарайтеся, оскільки поверхня нігтя повинна бути сухою, інакше лак не ляже рівно), залишивши виступаючими тільки ті частини нігтя, які необхідно зафарбувати.

зафарбовані кінчиків необхідно дати як слід висохнути, і тільки після цього знімати аплікатори. Після цього на частину нігтів наноситься лак бежевого кольору або безбарвний, а зверху - закріплювач або засіб-спрей для швидкого висихання лаку.
Авангардна класика
Але якщо навіть в класиці ви схильні шукати що -то неординарне, згадайте одну з героїнь бестселера Лорен Вайсбергер "Диявол носить Прада" - редакційну Дівчину, Дуже пишається своїм Нігтями.

Її фантазія дозволила їй внести частку креативу навіть у звичайний класичний французький манікюр. Щоб повторити цей подвиг, вам необхідно всього лише нанести поверх шару бежевого лаку ще один - блідо-рожевий.

Однак не забувайте про те, що, скільки б верств ви не нанесли, перед кожним наступним необхідно дати як слід висохнути попередньому. І окреме зауваження з приводу вибору лаку: для французького манікюру використовуються тільки лаки ніжних, пастельних тонів, виключаючи будь-які натяки на перламутр або яскравість.

Якщо ви не впевнені у виборі кольору, просто придбайте спеціальний набір для французького манікюру, всі гами і варіації в ньому будуть прораховані заздалегідь.