Рідко кому від природи дістається в нагороду красивий яскравий рум'янець. В давнину ця проблема хвилювала красунь нітрохи не менше, ніж зараз, змушуючи "оживляти" щічки обрізками буряків. Зараз до такого методу вдаються, мабуть, лише в якості екзотики, так як вибір сучасних косметичних засобів дозволяє не тільки підібрати будь-який вподобаний відтінок, але і знайти рум'яна зручні і приємні у застосуванні, а іноді - нітрохи не менш корисні для шкіри, ніж легендарна буряк .
Сухий підхід
Якщо ви вважаєте, що єдина проблема, яка може виникнути при виборі рум'ян, стосується всього лише визначення відповідного вам відтінку, значить, ви не дуже уважно стежте за розвитком косметичної індустрії . Насправді, рум'яна розрізняються не тільки квітами та маркою, але і консистенцією, від якої багато в чому залежить техніка самого макіяжу. Почнемо з найпростішого - це сухі рум'яна. З усіх видів рум'ян вони найбільш популярні, так як користуватися ними надзвичайно просто, а зроблений з їх допомогою макіяж виходить легким і ніжним. Сухі рум'яна випускаються у вигляді спресованого порошку, на зразок пудри, в компактних упаковках з невеликою пензликом. Правда, справжні профі в області мейк-апу обов'язково порадять вам замінити стандартну кисть на більш відповідну - товсту круглу або пласку зі скошеним бічним краєм. У будь-якому випадку, вона повинна мати довгі ворсинки, не менше 2-3 см. За допомогою сухих рум'ян можна легко підкоригувати похибки форми обличчя і підкреслити найпривабливіші його частини. Сухі рум'яна зазвичай використовують поверх пудри - ці два засоби відмінно доповнюють один одного, але при цьому "конфліктують" з кремоподібними і рідкими формами тонів для обличчя. Крім порошкових рум'ян широко поширені тверді рум'яна у вигляді кульок різного відтінку в коробці. Вони так само легкі у використанні і хороші тим, що суміш декількох різних відтінків дозволяє вам отримати колір, найбільш натуральний і близький до природного.
Зазвичай рум'яна - це останній штрих в макіяжі, що дозволяє додати вашому образу особливу виразність і закінченість. Візьміть пензлем трохи сухих рум'ян з коробочки. Перший дотик пензлем повинно лише намітити на обличчі ті точки, які потім слід відтінити сильніше, тому надлишки рум'ян струсіть з кисті.


Якщо ви робите денний макіяж, то рум'янець потрібно "малювати" від зовнішнього куточка ока у напрямку до кінчика носа, по діагоналі. Вечірній макіяж звичайно яскравіше і насиченішим, рум'яна наносяться на западину під вилицями і підкреслюються за допомогою більш сильного натиску кисті при нанесенні. Для досягнення візуальної закінченості доторкніться пензликом із залишками рум'ян до центру лоба і підборіддя. А щоб надати обличчю озорное вираз, злегка "підрум'яньте" кінчик носа.
Розцвітали кремові троянди ...
Під рідку тональну основу підходять тільки рідкі рум'яна - у вигляді крему або пінки. Можливо, вони менш популярні, ніж їх "сухі" побратими, проте, це зовсім не означає, що у них немає власних достоїнств. Наприклад, їх використання поверх тонального крему дозволяє намальованому рум'янцю триматися значно довше за рахунок надійного "зчеплення" рум'ян з основою. Крем-рум'яна ідеально підходять для сухої шкіри, і крім виконання чисто декоративних функцій, відмінно зволожують її. Правда, якщо спробувати нанести крем-рум'яна на пудру або шкіру без основи, то вони, навпаки, стираються дуже швидко. Те ж правило діє і відносно рум'ян у вигляді пінки.
Наносити макіяж за допомогою рідких рум'ян значно складніше, ніж фарбуватися сухими. Спочатку на обличчя слід рівномірно нанести тон, а потім - кілька маленьких цяток крем-рум'янами в тих місцях, які ви плануєте з їх допомогою підкреслити. Ці цятки слід акуратно і швидко розтерти пальцями, оскільки рідкі рум'яна дуже швидко висихають і вбираються в шкіру, так що поправити макіяж потім буде вельми складно. Підбираючи колір рум'ян, керуйтеся кольором своєї шкіри. Так, наприклад, якщо у вас світла шкіра, до неї ідеально підійдуть рум'яна ніжних відтінків рожевого, бежевого і золотисто-пісочного. Тим, хто може похвалитися гарною засмагою, можна порадити підкреслити його за допомогою більш насичених і темних кольорів - коралового і мідного. А смаглявим від природи варто спробувати рум'яна сливового і цегляного відтінків, або ж кольору темної бронзи. Не забувайте про те, що рум'яна красиво виглядають тоді, коли вигідно відтіняють природний колір вашої шкіри, а не різко контрастують з нею, а`ля цирковий клоун.
Www.barbora.ru