Не секрет, що взимку шкіра сохне. Не тільки на обличчі - все тіло просить пити. І найменше вологи дістається тим частинам, які розташовані найдалі від наших очей - ступень ніг. Шкіра ступень в зимову пору вимагає уважного догляду - постійне носіння колготок, закритого взуття з хутром позначається на ній ще гірше, ніж ходіння влітку в босоніжках. Одного крему для ніг тут недостатньо, потрібні кардинальні заходи. Кореспондент SHE зволожила шкіру ніг за допомогою парафінотерапії і відчула, як та кинула вередувати і стала шовкової.
Найчастіше парафінотерапія застосовують для догляду за руками, але ногам вона потрібна не менше і діє на них ще благодатнішим. В середньому по місту сеанс коштує 180-250 рублів, салон "Імідж" на Наримський зацікавив тим, що тут використовують шоколадний парафін - масло какао володіє майже магічно сильним пом'якшувальною та поживним дією.
На зорі використання парафіну в косметології його застосовували як розігріває засіб перед масажем і в якості компресів при вивихах і травмах. Він проявив себе гідно: по-перше, дуже легко плавився і довго зберігав тепло, по-друге, при аплікаціях температура шкіри підвищувалася на 1,5-2 градуси, і з нею починали відбуватися дивні речі - збільшувалися міжклітинні простору, розм'якшувався верхній роговий шар , пори відкривалися, підвищувався потовиділення, але волога не випаровувалася з поверхні, тому що парафін добре ізолював шкіру від повітря. З допоміжного засобу парафін перевели в ранг самостійних, виявивши, що під час парафінотерапії волога вбирається назад, прекрасно відновлюючи її водний баланс, тому основна перевага процедури - суперувлажненіе шкіри. Крім того, парафін при охолодженні "зменшується", здавлює шкіру і розгладжує. Тобто надає безліч косметологічних послуг.
Парафінотерапію ступень добре зробити в завершенні педикюру. Але можна і окремою процедурою - вона цілком самодостатня.
Перший етап - підготовка ніг. Ступні обробляють антисептичним розчином, потім за допомогою спрею на шкіру і нігті наноситься спеціально створений для цього випадку тонік. До складу засобу входить гліцерин - древнє, найвідоміше і дійсно пом'якшувальну (незважаючи на скепсис сучасників) речовина і екстракти ромашки та календули. Засіб покликане як слід зволожити і наситити шкіру і зобов'язується це зробити за допомогою гарячого парафіну.
Нанесення головного об'єкта - наступний етап процедури. У ванні парує в'язка темно-коричнева - тому що ми застосовували шоколадний парафін - маса.


Спочатку її потрібно спробувати одним пальчиком - чи не гаряча? Потім на секунду занурити ніжку по щиколотку, ще раз, ще і ще - всього 5-6 занурень. Щоразу з ванночки з'являється все більше і більше схожа на мумію або на персонажів мадам Тюссо ступня. Після шостого разу майстер миттєво ловить ногу і упаковує в поліетиленовий пакет, на який вдягають теплі махрові чобітки. Тепер потрібно посидіти 15 хвилин, відчуваючи блаженне тепло. Важливо не перетримати парафін на шкірі, інакше настане зворотний ефект - пори почнуть закриватися, а шкіра зневоднюється. Так що майстер строго стежила за часом і рівно по годинах зняла з моїх ніг мішечки, як шкіру - на вигляд застиглий парафін нагадував саме її, але відчуття були, звичайно, не болючі, навпаки - дуже приємні.
Порожевіле п'ятки мало мені не посміхається, я їх погладила - на дотик вони були гладкі, як свіже яблуко. Недоліки, які мене не влаштовували у власних ступнях - нерівність шкіри на п'ятах, яку неможливо було прибрати ні пемзою, ні щітками, які не кремом, пергаментний сухість шкіри на підйомі ступні, грубі ділянки на мізинцях - все усунулися: дійсно, результат парафінотерапії помітний після першої процедури.
Але, на жаль, він досить швидко проходить - ефект тримається не більше 3-5 днів. Якщо особливих проблем немає, в якості підтримуючої процедури парафінотерапія можна робити раз на тиждень, якщо шкіра дуже суха, є тріщинки, лущення, вид ступень недоглянутий, то масовану атаку парафіну рекомендується проводити через день, і після 8-10 разів ніжки можна буде виставляти на чорному оксамиті як витвір мистецтва.
Процедура парафінотерапії ніг в салоні "Імідж" коштує 210 рублів. Але є один секрет - її можна робити і вдома - купивши в магазині професійної косметики пласт парафіну, топити його в мікрохвильовій печі в пластиковій ємності протягом 10 хвилин і далі проводити процедуру за планом. Так само можна придбати тонік для парафінотерапії, або робити її, попередньо рясно завдавши пом'якшувальний крем.
Догляд за шкірою за допомогою парафіну практично не має протипоказань, хіба що грибкові захворювання, цукровий діабет і сильне варикозне розширення вен. Показань ж маса, починаючи з тріщинок на п'ятах і закінчуючи бажанням зробити собі приємне - тому що вся процедура - суцільне задоволення. І пірнати в гарячий віск, і сидіти, відчуваючи, як по ногах розливається тепло, і насолоджуватися гладкістю шкіри дуже здорово, особливо взимку і неодмінно в мороз.
Www.she.ngs.ru