Як знайти свою палітру і правильно комбінувати кольори в одязі
Людське око здатне розрізняти 10 мільйонів кольорів і відтінків. Правда, робимо ми це несвідомо. Застосовуючи ж силу думки, людина зазвичай диференціює всього лише сім кольорів веселки і визначає їх світлий чи темний відтінок. Так само підсвідомо більшість можуть визначити гармонійно чи ні поєднання кольорів. Однак не всі знають, який відтінок вигідно підкреслить їх зовнішність, а який змаже.

Помилки в шафі
Напевно у кожної з нас в гардеробі знайдеться річ, яка нам не йде , незважаючи на те, що дуже подобається. Чому так буває? Найчастіше через колір. Неправильно підібраний колір - основна помилка при покупці одягу. Якщо нам сподобався відтінок, ми зазвичай перебуваємо у впевненості, що він нам підійде. Але це не завжди відповідає дійсності. "Не всіх же чоловіків, які нам подобаються зовні, ми хочемо взяти собі, - жартує Олександра Дьоміна, тренер з колористиці, центр" Формула успіху ". - Так само і з кольором - ви можете їм милуватися, що не приміряючи". Друга помилка - негармонійне поєднання. "Щоб не мучитися з поєднаннями, важливо знати, до якого колірному типу ти ставишся, і які відтінки цього типу підходять, - каже Олександра Дьоміна. - Усередині групи вони все добре комбінуються. - Питання в іншому - як правильно визначити свою групу".

Сезонний цветотип
Стандартно цветотипу визначаються за поєднанням кольору волосся, очей і шкіри. Основні ознаки такі: светлокожие блондинки - це весна, рудуваті кареглазкі - осінь, русяве з холодними очима - літо, чорняві зі світлою шкірою - зима. Найпоширенішим для росіянок типом вважається літо, і в Новосибірську більшість дівчат теж можна віднести до нього.
Незважаючи на те що ці визначення складені на підставі найбільш часто зустрічаються сполучень, вони досить умовні - все ж кожна людина має індивідуальні особливості зовнішності. Щоб визначити свої індивідуальні кольори, можна звернутися до фахівців за колористикою. У деяких салонах краси проводять колірної тест: до лиця подносятся цветокарти, записуються всі візуальні реакції шкіри, визначають тип і відповідно йому видають рекомендації по колірній палітрі.
Однак перевірити, холодний або теплий ви людина, можна самостійно. Для цього потрібно приміряти білу хустку, а потім - кремовий або персиковий, і з'ясувати, в якому обрамленні шкіра виглядає свіже, а в якому виступають всі прожилки, синці, жовтизна і блідість.Якщо йде білий - то одяг вибираємо холодних кольорів, якщо персиковий - теплих. Холодні кольори мають блакитну основу - це сірий, синій, блакитний, льодисто-жовтий, рожевий, а теплі - жовту: коричневий, золотистий, оранжевий, кораловий, зелений, бірюзовий.
Після того, як ми з'ясуємо, які кольори нас прикрашають , важливо зрозуміти, як їх між собою комбінувати. Навіть якщо в одній групі всі дружні, то все одно не варто їх поєднувати хаотично.
Кольорознавство
Кількість. Використовуйте не більше трьох кольорів. "Я б порадила обмежитися трьома кольорами або відтінками в костюмі, - говорить Ірина Большакова, стиліст-іміджмейкер. - Це не нудно - адже варіантів може бути безліч". При поєднанні трьох кольорів один повинен бути домінуючим, інакше образ буде розпливчастим. Якщо цей колір - відтінок червоного, тон помади повинен з ним збігатися.
Плюси. Добре виглядають контрастні кольори - на спектрі вони розташовані один навпроти одного. Треба стежити за тим, щоб насиченість контрастних кольорів була однаковою - на спектрі їх можна з'єднати колом. Також доброзичливі один до одного кольору, що стоять безпосередньо поруч - як тони одного відтінку, так і самі близькі відтінки. Всі пастельні тони поєднуються між собою.
Мінуси. Забруднюють одне одного кольору, розташованих не пліч-о-пліч, а по сусідству: наприклад, синій і зелений. Уникайте однотонности - одягатися з голови до ніг в один колір теж не варто: це виглядає або понуро, або театрально, але в будь-якому випадку відчуття цілісності образу не створює. Чорний і білий - кольори-хамелеони, вони підходять до будь-яким іншим відтінкам, проте в поєднанні між собою можуть прикрасити тільки "зимову" зовнішність.
Речі, ультрамодні поєднання в цьому сезоні - сірий з рожевим, і білий з чорним і червоним. Перший підійде річному типу, другий - зимового та осіннього.
Не потрібно боятися несподіваних сполучень - потрібно навчитися бачити, радують вони погляд або дратують. "Зараз настав час яскравих образів і неповторних індивідуальностей, - впевнена Ірина Большакова. - Бути стильним, значить вгадати, вписатися в ситуацію, виглядати гармонійно". Це талант, але його можна розвинути, користуючись перевіреними навичками. Вони ж допоможуть заощадити гроші, уникаючи помилкових покупок, і час - звузивши пошук. Дерзайт
www.she.ngs.ru