Що став настільки модним останнім часом апаратний педикюр дозволяє вирішити не тільки косметичні проблеми, але і вилікувати деякі захворювання, позбавити від мозолів і натоптишів, дрібних тріщин і шару нігтів. Що ж являє собою ця процедура, і як вона відбувається?

Апаратний педикюр практично не має недоліків, проте краще йти до майстра, якому ви можете довіряти. Адже один невірний рух може замість користі принести шкоду.

Зазвичай процедура апаратного педикюру починається з обробки шкіри ніг спеціальним антисептиком, який гарантовано захистить шкіру від занесення інфекції. Потім ноги обробляють іншим складом, покликаним розм'якшити шкіру.

Різними насадками апарату "шліфується" шкіра стоп, віддаляється кутикула, приводяться в порядок нігті. Після цього зазвичай на нігтьову пластину наносять лак - лікувальний або ж декоративний.

Деякі салони включають в процедуру апаратного манікюру масаж стоп або парафінотерапія.


Вартість таких процедур зазвичай вище, але в цьому випадку педикюр може стати справжнім задоволенням.

Плюси апаратного педикюру у порівнянні зі звичайним очевидні. По-перше, це найкращий захист від інфекцій завдяки спеціальним складам, що містить хімічні размягчители і антисептики. По-друге, завдяки насадкам різних форм і розмірів стає можливим обробити ті місця, які раніше були практично недоступні - шкіру між пальцями, їх кінчики. У порівнянні зі звичайним педикюром апаратний значно менш травматичний, крім того, він практично безболісний, а укупі з масажем стає релаксуючої процедурою.

Підготовлено відділом Краси