Літо - не найкращий час для будь-яких уколів, але, тим не менше, існують ін'єкції краси, сплеск інтересу до яких влітку тільки зростає. І, на першому місці, безумовно, варто ботокс, визнаний довгожитель контурної пластики, обгрунтовано вважається головним засобом від зморшок. У чому причина?

По-перше, яскраве сонце безжально підкреслює кожну зморшку і складочку, а спека і купальний сезон не залишають шансів для ретуші.

По-друге, міміка наша в сонячні сезони різко активізується: ми жмуримося, морщимося, моргаємо значно активніше. Навіть коли нам здається, що наше обличчя спокійно, безліч дрібних мимовільних м'язових скорочень у відповідь на яскраве світло закладають на обличчі все нові зморшки.

По-третє, засмага (натуральний або штучний) - це самий підступний візажист. Він може освіжити колір обличчя, а може візуально зістарити на кілька років. Якщо темрява засмаги покриває зморшкуватий ділянку шкіри - вважайте, що Ви його тільки виділяєте. Якщо ж при цьому зморшки залишаються більш світлими (особливо це характерно для гусячих лапок навколо очей), то можете "накинути" ще кілька років. Це підступну властивість "бронзірующая" тонів добре відомо визажистам і художникам-гримерам.

Запам'ятайте: смаглявість йде тільки гладкою, рівною шкірі, без зморшок і складочок! Саме тому лікарі-косметологи Медичного центру "Дворянська Садиба", що мають у своєму активі 15-річний досвід ін'єкцій ботокса, напередодні сезону відпусток зайняті не менше, ніж їхні американські колеги в Голлівуді напередодні вручення Оскара. І там, і тут на порядку денному одне питання: термінове позбавлення від зморшок. І перше, основне засіб у цьому - ін'єкції ботокса.

В залежності від проблем і стану Вашої шкіри, ботокс може використовуватися як самостійно, тобто бути самодостатньою процедурою, так і стояти в основі комплексних омолоджуючих програм, поєднуючись з іншими препаратами контурної пластики (філлерамі), з апаратними anti-age методиками, з естетичними програмами догляду, з пілінгами та шліфування. Повний огляд найсучасніших засобів і методик представлений на сайті центру "Дворянська Садиба".

Ось уже два десятиліття про ботокс пишуть і говорять більше, ніж про будь-якої іншої косметичної методикою. Періодично в пресі з'являються скандальні статті про жертви Ботокса. І, тим не менш, факт залишається фактом: перед врученням Оскара весь Голлівуд вибудовується в чергу до королів ботокса, фахівцям зі світовим ім'ям, який вміє за допомогою ін'єкцій ботулотоксину типу А зробити чудеса, порівнянні з пластичною операцією.

Саме Голливуду ботокс зобов'язаний своєю світовою популярністю. Серед його прихильників і прихильниць такі безумовні красуні, як Анжеліна Джолі, гольдів Хоун, Лінда Євангеліста, Мадонна і т.д. Більшість цих красунь (і, до речі, красенів теж) є найкращою рекламою препарату і спростуванням для висловлювань противників ботокса.

При тому, що саме американський штат Каліфорнія з'явився колискою абсолютного світового хіта косметології - Термоліфтінг (безопераційної радіохвильової підтяжки) , ніхто із зірок світової косметології і не думав відмовлятися від ботокса. На думку провідних світових косметологів: навіть при нинішньому розвитку технологій обіцянку повністю позбавити від зморшок без ін'єкцій не більше, ніж рекламний трюк.

Справа в тому, що жодна з методик (за винятком пластики) не здатна вирішити проблему мімічних зморшок і складок без допомоги ботокса. Адже важливо не тільки стерти з лиця зморшки, але і зберегти його таким. А це під силу тільки ботоксу. ботокс безумовно можна вважати панацеєю від зморшок, якщо мова йде про мімічних зморшках. Принцип освіти останніх простий: повторювані м'язові скорочення викликають відповідні скорочення і розтягнення дерми з подальшим утворенням зморшок.

Миорелаксирующее (розслаблюючу) дія ботулотоксину блокує цей процес. Навіть найдорожчі крему не здатні зафіксувати м'язові скорочення на строк довше, ніж до наступного "умовно". Апаратне введення активів з миорелаксирующим дією дає трохи довший ефект - до декількох днів. А ін'єкції ботокса гарантують Вам "спокійне існування" на строк не менше 6 місяців! При цьому вартість ін'єкцій ботокса навіть при максимальному дозуванні їх введення (що суворо визначається лікарем) аж ніяк не запредельна, а буває і нижче будь-якого чудодійного крему або курсу процедур.
Але мімічні зморшки - далеко не єдина проблема, кардинально розв'язувана ботоксом.


І це - відповідь на питання, чому до деяких косметологів (далеко не до всіх), колючим ботокс, вишиковуються цілі черги.

Зморшки є безумовною вікової домінантою, проте ще більше років здатний додати нам "поплив овал обличчя" . І знову на допомогу приходить ботулотоксин. Але цю функцію ботокса здатний реалізувати тільки фахівець-невролог. Безумовно, будь-який лікар-косметолог володіє певними знаннями в неврології (втім, також, як і будь-який інший медик), але лише поєднання глибоких фундаментальних знань неврології з досвідом лікаря-косметолога дозволяє повністю відтворити м'язовий каркас, характерний для молодого віку.

Справа в тому, що ті м'язи, які ми хотіли б бачити підтягнутими, з віком втрачають тонус. На тлі м'язового птозу "пливе" овал обличчя, залягають носогубні складки, опускаються куточки губ. При цьому у верхній частині обличчя на тлі м'язового гіпертонусу виникає характерна вікова "скутість", швидше закладаються зморшки і складки. Така картина старіння очима невролога. Як повернути час назад? Спрощено: розслабити верх і підтягнути низ. Грамотний невролог зробить це кількома ін'єкціями, впливаючи на м'язи-антагоністи.

Схема ін'єкцій підбирається індивідуально, також як і їх дозування. Найчастіше при розслабленні певних зон особи ми отримуємо необхідну тонізацію інших. Саме цей принцип і лежить в основі корекції овалу обличчя фахівцями-неврологами. Для посилення ефекту фахівцями центру "Дворянська Садиба" застосовуються схеми, що включають ін'єкції ботулотоксину з препаратом, тонізуючим діяльність певних лицьових м'язів. Ефект дійсно вражає!

Крім корекції мімічних зморшок та усунення вікової деформації м'язового каркаса ботокс допомагає усунути також і саму вікову міміку, тобто що виникає з віком напружений вираз обличчя. Риси нашого обличчя - це не просто його анатомічна будова, але й міміка. Вікова міміка здатна додати візуально кілька років і обов'язково знаходить своє матеріально втілення в сумних або скептичних складках, буркотливо опущених куточках губ, борознах "здивованості" на лобі, хмарах складках міжбрів'я. Навіть т.зв. "Веселі" зморшки біля очей з віком виглядають по-іншому.

Таким чином, ботокс - це найсильніше антивікове знаряддя в руках досвідченого фахівця. Кілька десятків одиниць здатне здійснити абсолютно чудові і практично миттєві метаморфози. Чи не цього хочемо ми всі, з надією чекаючи чергове літо?
Крім того влітку, в жаркий період особливо затребуване й інше чудове властивість ботокса - його можливості в боротьбі з гіпергідрозом (підвищеним потовиділенням). Навіть тим, хто не страждає вираженою формою цієї недуги, а збирається в екзотичні жаркі країни на відпочинок або у справах, або просто в жарку пору року, рекомендуємо зробити необхідні превентивні уколи ботокса в пахвові западини: Ви на півроку зможете забути про патьоках на одязі і неприємному запаху. Обколюють також стопи і долоні.

Для тих, кого лякає поняття "ботулотоксин", можемо сказати, що їх страхи необгрунтовані. Якісний, сертифікований препарат не має загальносоматичними властивостями, тобто не чинить системного впливу на організм.

М'яз при введенні ботулотоксину продовжує кровоснабжаются, тобто з часом не відбувається ніякої атрофії. Крім того, незважаючи на тривалість періоду його дії, ботокс цілком звернемо. Якщо по закінченні 2-х тижнів, тобто часу, коли ботокс "встає" і видно остаточний результат, Вам здасться, що він взявся занадто "жорстко", у розпорядженні наших фахівців існують засоби, що ослабляють його ефект до необхідного ступеня. Але, як правило, цього не відбувається.

У будь-якому випадку, якщо Ви грамотно вибрали солідний медичний центр або салон краси (обов'язково з медичної ліцензією!) І виконуєте всі розпорядження лікаря-косметолога, то можливості ботокса розкриються під всій багатогранності, і, не просто виправдають Ваші очікування, але, можливо, і перевершать їх.

Фахівці нашого медичного центру "Дворянська Садиба" на безкоштовній консультації готові відповісти на всі Ваші запитання і розповісти про всі можливості ботокса, його свідченнях і правилах поведінки до і після процедури. На сайті нашого салону Ви зможете отримати вичерпну інформацію про всі можливі схемах і програмах з використанням ботулотоксину типу А, а також про інші можливості сучасної медичної косметології.