Щоб виглядати молодими і привабливими, жіноча половина придумує масу хитрощів і хитрощів, однією з яких є пілінг. Пілінг дозволяє в прямому сенсі слова скинути "стару" шкіру, а також стерти з лиця зморшки і пігментні плями.

У медичному центрі "Досконалість" Вам запропонують якісні послуги пілінгу, при цьому косметолог оцінить стан вашої шкіри і запропонує індивідуальну програму.

Якщо на шкірі є пігментні плями, веснянки і мімічні зморшки рекомендується зробити поверхневий пілінг. Така процедура підійде представницям з сухою або такою, що втратила тонус шкірою. Серединний пілінг рекомендований, щоб позбавити шкіру від глибоких зморшок і зайвої пігментації. Якщо ж потрібно прибрати перший і другий шари шкіри, щоб позбутися від зморшок і навіть шрамів, застосовують глибокий пілінг.

Сеанси пілінгу проводяться з використанням фруктової, гликолевой або інших кислот краси. Таку чистку називають хімічної, але не слід боятися назви. Навпаки, дана процедура абсолютно безпечна і допомагає позбавитися від акне, пігментних плям, мімічних зморшок, робить шкіру молодою.

Суть процедури ультразвуковий пілінг зводиться до ефекту ультразвуку, який заснований на механічному ефекті: відмерлі клітини рогового шару послаблюють зв'язку і отшелушиваются.

При лазерному пилинге в процесі впливу на шкіру випаровується волога, і клітини відмирають.


Цілком природно, що шкіра починає лущитися - ці відлущені клітини видаляють, а разом з ними зникають видимі ознаки старіння шкіри.

Видалення відмерлих частинок шкіри не проходить для шкіри безслідно, тому після процедури її потрібно зволожувати. Таким чином, в епідермісі збережеться цілюща волога, і Ви не будете відчувати неприємне відчуття стягування. Якщо після пілінгу на шкірі з'явилися скоринки, то ні в якому разі не видаляйте їх самостійно, щоб не спровокувати появу рубців і шраміков. Краще змастити їх кремом і залишити як є. Або показати Вашій косметолога.

Пілінг обличчя бажано робити в будь-який час року, виключаючи літо, оскільки сонячні промені негативно впливають на шкіру, оброблену кислотою, лазером або ультразвуком.

Ви завжди можете поліпшити результат від пілінгу, поєднавши його з іншими косметологічними процедурами, наприклад, з мезотерапией або біоревіталізація.